zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Rzecznik UM złożył rezygnację. Będzie kandydował do Rady Powiatu

Rzecznik Urzędu Miasta Zawiercie złożył rezygnację ze swojej funkcji w związku z zamiarem kandydowania w tegorocznych wyborach samorządowych. 

Marcin Wojciechowski był rzecznikiem Urzędu Miasta Zawiercie od lipca ubiegłego roku – objął tę funkcję po odejściu z pracy poprzedniego rzecznika Łukasza Czopa. Dziś Państwowy Komitet Wyborczy ogłosił listy kandydatów do rad gmin, rad powiatu oraz sejmików wojewódzkich. Marcin Wojciechowski będzie kandydował z list Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu Zawierciańskiego.

Prezydent Witold Grim potwierdził przyjęcie rezygnacji od dotychczasowego rzecznika, nie chciał komentować sprawy. Decyzji nie skomentował również sam Marcin Wojciechowski.

9 KOMENTARZY

  1. Komentarzem niech będzie odesłanie do niezależne Zawiercie na stronie Facebooka poszukajcie filmu z tytułem nadesłane przez fana?
    Miłego oglądania.

  2. Każdego poznaje się po sposobie w jaki się zachowuje (zwłaszcza w sytuacjach ważnych czy też trudnych), a STYL i określony sytuacją CZAS w jakim pożegnał się ze swoim pracodawcą “pan” rzecznik to kompletne dno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.