zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Rozpoczęły się Mistrzostwa Polski policji w piłce siatkowej [ZDJĘCIA]

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej. Zawody rozgrywane są w dwóch halach sportowych na terenie Zawiercia. Do rozgrywek zgłosiło się 13 drużyn.

W dniach 20-21 czerwca odbywają się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Zawiercie – 2017. Uroczyste otwarcie zawodów odbyło się dzisiaj o godzinie 09.00 na terenie hali sportowej w Zawierciu przy ulicy Blanowskiej 40. Mecze grupowe rozgrywane będą w hali sportowej w Zawierciu przy ul. Wojska Polskiego 55 oraz ul. Blanowskiej 40. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny Centralnego Biura Śledczego Policji oraz drużyny komend wojewódzkich z Rzeszowa, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Radomia, Szczecina, Olsztyna i Katowic.

Dwa najlepsze zespoły zagrają jutro w finale o puchar Komendanta Głównego Policji. Organizatorem zawodów jest Wydział Doboru Szkolenia KWP w Katowicach przy współudziale Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego Urzędu Miasta w Zawierciu, Starostwa Zawierciańskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

Tekst i zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.