zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Dziś w Zawierciu odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Pierwszym punktem programu była Msza św. w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła.

Po Eucharystii motocykliści przejechali na parking Miejskiego Ośrodka Kultury “Centrum” w Zawierciu, gdzie odbyły się koncerty lokalnych piosenkarzy i zespołów, m.in. Cabana, K-2, The Bells, a także Joanna Sabuda oraz Piotr i Konrad Galos.

W trakcie imprezy odbyła się zbiórka środków na rehabilitację Wiktorii Cymer. W wydarzeniu uczestniczył prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz radny miejski Dariusz Kurek.

Zdjęcia: Adam Bieńkowski

7 KOMENTARZY

  1. I…….. wielkie podziękowania dla JURAJSKICH MOTOCYKLISTÓW…… którzy zorganizowali wszystko od A do Z
    a nie ma o nich mowy w tym artykule -to jakiś skandal!!!!!!
    że ktoś pisze artykuł ( jak dla mnie mało kompetentny i niedoinformowany ) a nie wspomina o ludziach dzięki którym to wszystko zaistniało…
    I jak tu cokolwiek coś organizować …

    • a nie wspomina o ludziach dzięki którym to wszystko zaistniało… cyt. z powyżej . Zgadzam się ,ale to tak napisać od początku kogo pomysł ?kto stworzył Stowarzyszenie? jak osobę której pomysły są wykorzystywane potraktowali co nie którzy członkowie Stowarzyszenia ,niech napiszą prawdę !!!

  2. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.