zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Ronnie Ferrari odwołał lutowe występy. W sobotę 22 lutego w Ogrodzieńcu wystąpi Zenek Martyniuk

W przyszłą sobotę 22 lutego w Hali Sportowej przy ul. Elizy Orzeszkowej 13 w Ogrodzieńcu odbędzie się II Koncert karnawałowy. W jego ramach miał wystąpić Ronnie Ferrari, twórca przeboju “Ona by tak chciała”. W pierwszych dniach lutego odwołał jednak wszystkie swoje występy zaplanowane na ten miesiąc.

Drodzy miłośnicy różnego rodzaju gatunków muzycznych. Chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania co do trybu w jakim obecnie żyje. Wybaczcie ale czas na głęboki oddech. Chodź bardzo nie chcę jestem zmuszony do przełożenia (nie odwołania) moich koncertów w lutym. Wszystko ze względów zdrowotnych. Chce wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko! Stay tuned and stay with me! – napisał na swoim Facebooku Ronnie Ferrari (pisownia oryginalna).

Redakcja Mediów Zawierciańskich dotarła do informacji, że w miejsce Ronniego Ferrariego w Ogrodzieńcu wystąpi Zenek Martyniuk. Tę informację potwierdziła Karolina Matuszewska, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu. Koncert Zenka Martyniuka ma rozpocząć się o godzinie 17:00. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące II Koncertu karnawałowego (dostępne na poniższym plakacie) są aktualne.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.