zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Remont DW791: Pomimo zamknięcia ul. Mrzygłodzkiej w Zawierciu autobusy ZKM pojadą bez zmian

Jak poinformował Urząd Miejski w Zawierciu na swoim Facebooku pomimo zamknięcia ul. Mrzygłodzkiej od ronda przy Hotelu Villa Verde do skrzyżowania z ul. Rolniczą zmianie nie ulegnie funkcjonowanie komunikacji publicznej w Zawierciu.

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Zawierciu odbyło się spotkanie przedstawicieli UM, ZKM Zawiercie oraz wykonawcy – firmy DROG-BUD. Doprecyzowaliśmy kwestie poruszane przez mieszkańców. Informujemy, że odcinek od ronda przy Hotelu Villa Verde do kapliczki będzie zamknięty dla ruchu (wyjątek stanowią mieszkańcy, którzy muszą dojechać do swoich domów). Odcinek od kapliczki do skrzyżowania z ulicami Podmiejską i Rolniczą również będzie zamknięty dla ruchu, ale w tym przypadku wyjątki to: mieszkańcy, komunikacja publiczna oraz osoby, które dowożą dzieci do Szkoły Podstawowej nr 11. Pozostali kierowcy proszeni są o korzystanie z objazdu wyznaczonego ulicą Inwestycyjną (od ronda przy Villa Verde) do ronda przy ulicy Wojska Polskiego (DK 78) – informuje zawierciański magistrat.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w poniedziałek 10 lutego 2020 r., utrudnienia potrwają prawdopodobnie do 31 sierpnia 2020 r.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.