zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Redakcja Mediów Zawierciańskich otworzy terenową redakcję w Warszawie. Od kwietnia codzienne połączenia z warszawskim korespondentem [PRIMA APRILIS]

Od dziś, czyli od środy 1 kwietnia, na antenie Radia Zawiercie będzie można posłuchać w każdy dzień roboczy wejść antenowych z udziałem naszego warszawskiego korespondenta. Będą one dotyczyły tego, jak zawierciankom i zawiercianom żyje się w Warszawie. Również od dziś otwarta będzie terenowa redakcja Mediów Zawierciańskich (portalu zawiercianskie.pl i Radia Zawiercie) w stolicy. Informacja ta jest oczywiście primaaprilisowym żartem.

Wiele osób pochodzących z Zawiercia i innych gmin powiatu zawierciańskiego wyjechało do pracy lub na studia do Warszawy. I choć tam pozostali nadal kochają nasze miasto lub inne miejscowości w powiecie, z których pochodzą. Decyzja o otwarciu tam oddziału naszej redakcji jest podyktowana licznymi prośbami zawiercianek i zawiercian, że chcą poczuć się w Warszawie tak jak w Zawierciu – mówi Paweł Kmiecik, redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich.

Terenowa redakcja Mediów Zawierciańskich znajduje się przy ul. Zawierciańskiej w Warszawie (w dzielnicy Gocławek na Pradze), otwarta będzie w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00, a w soboty od 9:00 do 13:00. Codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 12:30 nasz warszawski korespondent będzie na antenie Radia Zawiercie opowiadał o tym, jak żyje się zawierciankom i zawiercianom w stolicy.

To bardzo dobra decyzja Mediów Zawierciańskich. To będzie namiastka naszego ukochanego miasta i powiatu w Warszawie. Tęsknimy za powiatem zawierciańskim, ale ze względu na zarobki spędzimy w stolicy jeszcze przynajmniej parę lat. Korzystając z możliwości serdecznie pozdrawiam całą moją rodzinę i znajomych! Nie martwcie się, McDonald’s w Zawierciu i galeria przy wyjeździe na Porębę na pewno w końcu powstaną – mówi pochodzący z Zawiercia Tomasz, który od 4 lat mieszka i pracuje w stolicy.

Zdjęcie: Mapy Google

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.