zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Radni miejscy zapraszają na spotkania z mieszkańcami

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu w piątek pojawiła się informacja o planowanych spotkaniach z udziałem dwójki radnych Rady Miejskiej w Zawierciu: Martyny Gajos i Henryka Móla.

Zapytaliśmy jedną z radnych organizujących spotkania, jaki jest ich cel spotkań.

Chcemy zorganizować spotkania jeszcze przed sierpniową sesją, aby poznać potrzeby, sprawy i propozycje mieszkańców. Chcemy co jakiś czas spotykać się z mieszkańcami, ponieważ zostaliśmy wybrani z tych osiedli. Jako radni mamy zapis w statucie, że będziemy spotykać się z mieszkańcami i chcemy to realizować – powiedziała Martyna Gajos.

Oto program spotkań:

ZUZANKA I ZUZANKA I – 20.08.2019 GODZ. 17.00.
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zawierciu

PIŁSUDSKIEGO – 21.08.2019 GODZ. 17.00.
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zawierciu

SZYMAŃSKIEGO – 22.08.2019 GODZ. 17.00.
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zawierciu

ARGENTYNA – 23.08.2019 GODZ. 17.00.
Zespół Szkół im. St. Staszica w Zawierciu

Zgodnie z § 6 pkt. 3 Statutu Miasta organizujemy spotkanie konsultacyjne poświęcone ważnym zagadnieniom pracy Rady Miejskiej.

7 KOMENTARZY

  1. Brawo. Popieram wreszcie ktoś pomyślał. A nie tylko siedzieć 4 lata i brać kasę. Chcę poznać radnego i przewodniczacego mojego osiedla i posłuchać o realizowanych planach mojego osiedla i miasta.

  2. Szkoda, że tylko dwoje radnych chcą rozmawiać z mieszkańcami miasta. Reszta towarzystwa się pochowała i nie ma nic do zaproponowania. Przydałoby się podać kontakt mailowy, aby mieszkańcy mogli pisać do radnych w sprawie potrzeb. W końcu garstka radnych zaczyna coś robić, bo za to pobierają dietę.

    • Idz idz , beda konsultacje aby dotować smiecio sport przez miasto , zamiast zajmować sie danymi rzeczami na osiedlach ………. Małe chochliki wydali predyspozycje

    • Spotkania organizują Radni. Przewodniczący Osiedli powinni również organizować spotkania z mieszkańcami minimum raz w roku. Niestety tego nie robią.

  3. Pochwalam, bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że nie zawsze przewodniczący osiedli mieszkają na swoim terenie. Radni po to zostali wybrani. A na przewodniczących osiedli to wyrzucone pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.