zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Radna Ewa Mićka w Radiu Zawiercie: “Mam nadzieję, że zostanie ujawniona osoba, która za to odpowiada i zostanie ukarana” [WIDEO]

O byciu śledzoną, sprawie zwolnienia z RPWiK, budżecie na 2021 rok, planach budowy zakładu do recyklingu baterii i katalizatorów oraz o szczepionkach mówiła Ewa Mićka, radna Rady Miejskiej w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

15 KOMENTARZY

  1. Pani radna deklaruje, że “lubi kontakt z drugim człowiekiem”… to by się zgadzało z tym co na mieście mówią 🙂 Lubi lubi :):) Kontakt 🙂

  2. To taka strategia? Robienie wrażenie że wszyscy się sprzysięgli? Zawiercianska bojowniczka o prawo i sprawiedliwość?

  3. Jak Grimm był prezydentem p.Mićka jakoś aktywna nie była bo był z PO.Pracowało się w wodociągach kolega prezes z PO zrobił kierownikiem dostawało się podwyżki indywidualne nagrody.było ok.Jak trzeba było zrobić przetarg to lipa i płacz męczennica zawierciańska.

    • była aktywna, króciutka pamięć u komentującego jak się czepiała. Tyle tylko że miała mniej powodów do czepiania się bo sprawy UM były trochę lepiej zorganizowane. Jaki pan taki kram.

  4. Wielka męczennica,a prawda jest taka że nie umiała zrobić przetargu jak brakło pracowników działu,a była kierownikiem tegoż działu,warzywa,owoce i powrót do tego do czego się najlepiej nadaje.

  5. Mićkowa dostała 70 % podwyżki ,od kolegi prezesa,zwykli pracownicy RPWiK 5%,jak wykazał starosta na podstawie oświadczeń majątkowych,bardzo proste do zweryfikowania,

  6. Micka w wodociągach pracowała od czasu gdy prezesem po raz pierwszy (był prezesem wodociągów dwa razy)został jej kolega partyjny z PO p.Ciszewski.P.Mićka wcześniej handlowała warzywami na ul.Nowowierzbowej.Przygotowanie miała super do pracy w dziale prawnym wodociągów.Później kolega prezes z PO zrobił ją kier.działu obsługi prawnej.Została zwolniona po tym jak nie umiała zrobić przetargu.gdy brakło pracowników działu(byli na urlopie).Oczywiście również dostała wysoką podwyżkę jak kolega prezes odchodził z wodociągów i dał podwyżki swoim 17 osobom i wysokie nagrody na odchodne i wyczyścił kasę wodociągów.Ta pani to jedna wielkja hipokrytka vi nic więcej.

  7. A zauważyliscie, ze na komentarz pana redaktora, że “afera ze śledzeniem” to po prostu wybryk jakiegoś zazdrośnika pani Mićka nie zareagowała ani słowem?? Żadnego komentarza. Przypadek??

  8. i jeszcze ten wpisywacz w ciągu 5 minut pod bełkotliwymi nazwami ASWER QWERT DASDFGEGH SWDER, popełnił te same wklejki co zwykle. Co tam, Ewcia odrzuciła twoje zaloty i tak jej teraz dokuczasz? 😂😂😂😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.