zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Radio Zawiercie: wywiady z kandydatami na prezydenta. Witold Grim nie przyjdzie

W najbliższą środę 31 października w Radiu Zawiercie (odtwarzacz radia dostępny jest na stronie zawiercianskie.pl, pod nagłówkiem) miały się odbyć wywiady z kandydatami na Prezydenta Zawiercia. Zaprosiliśmy Prezydenta Witolda Grima oraz Łukasza Konarskiego – pierwszego z nich na 20:00, drugiego – na 20:30.

Zaproszenie do obu kandydatów na Prezydenta Zawiercia zostały wysłane mailem w czwartek 25 października w godzinach przedpołudniowych, zaproszenie miało zostać przekazane również drogą telefoniczną. Zaproszenie przyjął Łukasz Konarski. Prezydent Witold Grim nie odpowiedział na zaproszenie do dziś, czyli wtorku 30 października (w celu jego przekazania wykonane zostało 6 połączeń telefonicznych, wysłano 3 smsy oraz maila).

W odpowiedzi na Pana zaproszenie do udziału w wywiadzie na antenie internetowego Radia Zawiercie w dniu 31 października o godz. 20.00 informuję, że nie będę uczestniczył w tym wydarzeniu. Zawsze byłem bardzo przywiązany do tradycji dlatego uważam, że 31 października jest dniem zadumy, w którym przygotowujemy się do Święta Zmarłych. Proszę zatem mieszkańców Zawiercia o zrozumienie i uszanowanie mojej decyzji – czytamy w odpowiedzi Witolda Grima.

Odpowiedź otrzymaliśmy dziś o godzinie 14:57.

W dyskusji z kandydatami będą mogli brać udział słuchacze Radia Zawiercie – wystarczy zadzwonić w trakcie audycji na numer telefonu 500-200-697. Wypowiedzi wulgarne lub obraźliwe będą natychmiast zdejmowane z anteny.

UWAGA!!! W TRAKCIE AUDYCJI MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY Z ODBIOREM RADIA ZAWIERCIE ZE WZGLĘDU NA TECHNICZNE OGRANICZENIE LICZBY SŁUCHACZY. WYWIADY ZOSTANĄ UMIESZCZONE W PIĄTEK 2 LISTOPADA NA STRONIE ZAWIERCIANSKIE.PL

15 KOMENTARZY

 1. A może Pan Prezydent Grim powie wszystkim mieszkańcom co z projektami które ludzie zawarli rok temu i wpłacili tyle pieniędzy. Narazie cisza. A może to specjalnie tuszowanie sprawy przed wyborami. To jest ciekawe. Zobaczymy po wyborach.

 2. Przy poprzedniej planowanej debacie też był dzień zadumy nad bliskimi, którzy już odeszli? Dlaczego nic o tym nie napisano w kalendarzach? Zwyczajny tchórz go oblecial i tyle… Wiele to mówi o Panu Grimie.

 3. Cale zawiercie oklejone plakatami, autobusy szkolne z Witoldem G. DOBRY PREZYDENT REKLAMY NIE POTRZEBUJE. Wiec widac jakim byl.
  CZAS NA ZMIANY !!!

  Smieci w gore a wzamian nowy budynek dla ZGK.
  Problem z rozlewiskiem ul. Cerefisko zalewane ogrodki dzialkowe oddanie za darmo terenu problem znikl dla UM.

 4. Zaduma??? Na dużych przyczepach jeżdżących dzisiaj po Zawierciu z wizerunkiem tego pana?
  Przywiązanie do tradycji??? A co z życiem rodzinnym i w domu rodzinnym tegoż pana? Chyba tylko na czas kampanii.
  Żenada.

 5. Panie Grimm bylem za Panem bylem za Oanem ale tak Pan traktuje mieszkancow debata w Mok mial Pan w d….teraz debata….i co znow olewanie wyborcow mowi Oanno zadumie rizumiem to moze Pan na czas zadumy przestanie Pan agitowac! Bylem za Panem bylem czas przeszly…..

 6. To jak grim ma tradycję to proszę zrezygnować z kandydowania jest debata i koniec pan jest dla mieszkańców a nie wymigiwac się tradycją wstyd !!!!!!!!!

 7. Pan Grim znajduje czas na długie rozmowy z wielkimi przegranymi tych wyborów (PSL, Peron) a brak mu 30 min dla mieszkańców. Takiego Prezydenta mamy wybrać?

 8. Zgadzam się z Anonimem. Jak widać na kampanię wyborczą pan Grim ma czas, n dyskusje z Panem Peroniem ma czas, nawet nie wiedzieć czemu znalazł czas dla Pana Panka który nie kandydował na fotel prezydenta! Dla nich Pan Grim miał czas – dla nas nie ma. Oddajmy głos na Konarskiego choćby po to by, by Pan Grim odszedł na emeryturę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.