should we celebrate christopher columbus day essay victory belongs to the most persevering essay parents are the best teachers essay example free animal experimentation essays

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Radio Zawiercie: wywiad z kandydatami na Prezydenta Zawiercia [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą środę 31 października w Radiu Zawiercie (odtwarzacz radia dostępny jest na stronie zawiercianskie.pl, pod nagłówkiem) odbędzie się godzinny blok wyborczy.

W jego ramach zaprosiliśmy na wywiad “na żywo” na antenie Radia Zawiercie kandydatów na Prezydenta Zawiercia (Witolda Grima i Łukasza Konarskiego), którzy spotkają się w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę 4 listopada.

Wywiad z Prezydentem Zawiercia Witoldem Grimem zaplanowany jest na godzinę 20:00. Jak do tej pory prezydent nie odpowiedział na zaproszenie (w celu przekazania zaproszenia wykonane zostało 6 połączeń telefonicznych, wysłano 3 smsy oraz maila).

Z kolei o 20:30 rozpocznie się wywiad z Łukaszem Konarskim, drugim z kandydatów na Prezydenta Zawiercia. Kandydat przyjął zaproszenie do udziału w programie.

W dyskusji z kandydatami będą mogli brać udział słuchacze Radia Zawiercie – wystarczy zadzwonić w trakcie audycji na numer telefonu 500-200-697. Wypowiedzi wulgarne lub obraźliwe będą natychmiast zdejmowane z anteny.

UWAGA!!! W TRAKCIE AUDYCJI MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY Z ODBIOREM RADIA ZAWIERCIE ZE WZGLĘDU NA TECHNICZNE OGRANICZENIE LICZBY SŁUCHACZY. WYWIADY ZOSTANĄ UMIESZCZONE W PIĄTEK 2 LISTOPADA NA STRONIE ZAWIERCIANSKIE.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange