zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Przedstawiciele Aluronu CMC Warta Zawiercie odwiedzili zawierciański zakład poprawczy

W czwartek 20 maja przedstawiciele klubu siatkarskiego Aluron CMC Warta Zawiercie odwiedzili Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu. Spotkanie z wychowankami zakładu miało charakter towarzysko-rekreacyjny i obejmowało m.in. występy kół teatralnego, tanecznego i muzycznego, a także konferencję prasową i poczęstunek. 

Wśród przedstawicieli klubu byli prezes Aluronu CMC Warta Zawiercie Kryspin Baran, asystent trenera I drużyny Dominik Kwapisiewicz oraz sztab i zawodnicy. Po oficjalnym powitaniu przez dyrektora Roberta Kleszcza i prezesa Kryspina Barana, odbyło się spotkanie z drużyną przy kawie i słodkościach przygotowanych podczas warsztatów szkolnych. Po występach koła teatralnego “Niepokorne”, tanecznego “Zbuntowane” i muzycznego “Przyjaciele”, odbyły się wspólne zabawy w piłkę siatkową. Później siatkarze na konferencji prasowej odpowiadali na pytania wychowanek. Wydarzenie zakończono poczęstunkiem z grilla i wręczeniem podarunków dla dziewcząt. Na koniec goście zwiedzili działy zakładu.

W imieniu Dyrekcji, wychowanek i kadry bardzo dziękujemy za wizytę, wspólne fotki i pamiątki. Życzymy wszystkim zawodnikom oraz pracownikom klubu Aluron CMC Warta Zawiercie kolejnych sportowych sukcesów w nowym sezonie – czytamy na stronie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Zawierciu.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot. i info.: Facebook/Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.