essay on the causes of homelessness reflective writing essays why it is important to forgive essay citing a website in an essay essays on phantom pain

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czy przedsiębiorcy z Tajwanu zainwestują w Zawierciu?

W tym tygodniu odbyło się kolejne spotkanie w Warszawie Agencji Rozwoju Zawiercia z przedstawicielami Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej.

ARZ zaprezentował ofertę inwestycyjną miasta, podczas której rozmawiano o możliwościach inwestycji w Zawierciu, zachętach jakie miasto kieruje do potencjalnych inwestorów oraz o klimacie inwestycyjnym w mieście. Dyrektor ARZ Wojciech Dziąbek zaprezentował ofertę Strefy Aktywności Gospodarczej deklarując gotowość organizacji wizyt studyjnych dla potencjalnych przedsiębiorców z Tajpej. Dyrektor Taiwan Trade Center zaprezentowała z kolei możliwości prezentacji na wystawach branżowych w Tajwanie zachęcając zawierciańskie firmy do podjęcia takiej współpracy.

To już drugie spotkanie z tajwańskim biurem. Pierwsze miało miejsce w Zawierciu 21 kwietnia, podczas którego przedstawiciel Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Polsce Henry M. J. Chen oraz prof. Yeh-Shin Chu wraz z posłem Waldemarem Andzelem i senatorem Arkadiuszem Grabowskim spotkali się z prezydentem Witoldem Grimem w Agencji Rozwoju Zawiercia. Rozmawiano wówczas o możliwości nawiązania współpracy.

Źródło: Urząd Miejski w Zawierciu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange