zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Prezydent Zawiercia zaatakował słownie dziennikarza w odpowiedzi na zaproszenie na wywiad [AUDIO]

We wtorek 15 grudnia w Urzędzie Miejskim w Zawierciu odbyła się konferencja prasowa z udziałem ministra Michała Cieślaka.

Po konferencji redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego z zaproszeniem na wywiad Gość Dnia Radia Zawiercie (możliwy jest również w formie zdalnej), na który włodarza miasta zapraszamy od lipca 2020 roku.

Oto odpowiedź prezydenta:

_

Dotychczas w wywiadach Gość Dnia Radia Zawiercie uczestniczyło 17 z 21 radnych. Regularnie w nagraniach uczestniczy około 7 radnych. Ostatni wywiad z prezydentem Zawiercia na antenie Radia Zawiercie odbył się w kwietniu 2020 roku.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

20 KOMENTARZY

 1. Powiało grozą 😀 😀 😀 Atmosfera gęsta niczym w najlepszym horrorze Kinga … wysublimowane ledwo dostrzegalne groźby ukryte pod pozorem uprzejmych odpowiedzi i obietnic rychłego spotkania nie koniecznie w radiu 😀 😀 😀

  Chyba redakcja powinna unikać listonoszy bo coś czuje że niebawem otrzyma korespondencje podobną do tej adresowanej do najemców Bocianówki

 2. swiat wstrzymal oddech-:) Warta zmieni bieg plynie na poludnie z Krymolowa do Zerkowic i to pod gorke-:) Zawiercie przylaczono do Porymby-:)
  Panowie “iddzcie na lodke” -:)

 3. Ilu urzędników leczy się u psychiatry przez brak elementarnych zasad współzycia międzyludzkiego i przedmiotowe traktowanie ludzi przez wspomnianego królewicza? Szykują się kolejne procesy o mobbing.

 4. No tak . . . Władzy portalu nie podobają się informacje z wczoraj, bo to za dobry wizerunek prezydenta . .
  Czy portal działa Niezależnie ?? Czy na czyjeś zlecenie ??

 5. Ja się Konarskiemu nie dziwię, po co ma przychodzić na wywiad, aby słuchać tylko profesjonalnych ataków, jak Pan Redaktor “obiektywny” zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję, to będzie wyłącznie łacha darł z niego? Żaden rozsądny człowiek nie chciałby uczestniczyć w takiej hucpie, zamiast normalnego wywiadu. Tytuł artykułu powinien brzmieć raczej odwrotnie- to Redaktor zaatakował Prezydenta swoją nachalnoscia. Konarski dobrze robi, że konsekwentnie olewa te stroonicze media.

 6. Panie Redaktorze, buraki się wykopuje, a nie zaprasza! Proszę zapraszać ludzi mądrych, a nie wieśniaków. Trolli, lizusów Pan tym uaktywnił i nic więcej.

 7. Panie Redaktorze po jasną cholerę zaprasza Pan tego trola? Nie ma Pan szacunku do siebie? Jego i tak wcześniej rozliczą mieszkańcy bo jak zrobi z Zawiercia wielki śmietnik to mu Zawiercianie zgotuję takie Powstanie z referendum włącznie

 8. Niestety nie widzę żadnego ataku, ukrytych gróźb ani nic podobnego.

  Zwyczajnie Prezydent nie chce rozmawiać z Redaktorem. Skądinąd się nie dziwię. Coraz częściej mam ochotę nie wchodzić już więcej na ten portal. Brak obiektywizmu poraża. Jeśli Redaktor w czasie ostatniego wywiadu z Prezydentem stwierdził, że nie widzi potrzeby aby pisać o pozytywnych rzeczach które dzieją się w Zawierciu dzięki Prezydentowi Konarskiemu a jedyne co będzie robić to rozliczać go z błędów to z obiektywnością nie ma to nic wspólnego.

  Wstyd i brak obiektywizmu.

  • To właśnie jest obiektywizm, ponieważ Redaktor wykazuje błędy prezydenta, a klakierów jest po dziurki w nosie, aż się niedobrze robi jak lajkują osoby zatrudnione lub walczące o stołki dla np. męża aż przykro się robi jak się widzi coby nie zameścił ten człowiek, jaką głupotę i z kim zrobił zdjęcie, bo oprócz zdjęć to zdania poprawnie nie potrafi wydukać, to lizusy i trolle lajkują. W związku z tym musi być obiektywnie oceniające działanie medium i takim właśnie jest zawiercianskie.pl, nie liże redaktor d…. jak inni.

 9. No trzeba było puścić też video a nie tylko audio to by było widać ten atak…Prezydent na pewno miał widły w rękach, nabity rewolwer i groził ,że otruje dziennikarza! A tak serio jeżeli ktoś, żeby zwiększyć poczytalność manipuluje tak tytułem artykułu to musi być naprawdę marnym dziennikarzem ze szmatławej redakcji

 10. Aby udawać atakowanego dziennikarza to rozumiem. Portal upada i trzeba jakoś radzić sobie. Ale żeby wypisywać komentarze samemu sobie to już jest dno portalu . . .

 11. Jedyna sensacja pojawiająca się w tym nagraniu to, że prezydent ma coraz lepszą dykcję. Tajemnicze spotkanie, do którego może dojść po za redakcją, to pewnie kolacja przy świecach w kameralnej atmosferze odnowionej Bocianówki, bo przecież prokurator nie zaprasza do siebie parami, zwaśnionych stron, więc jak by to się miało do tajemniczej propozycji (nomen omen) spotkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.