why does othello kill desdemona essay university admissions essay english essays for o levels marxism essay on lord of the flies

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski nie udostępni Poczcie Polskiej danych mieszkańców ze spisu wyborców

Tę samą decyzję podjęli m.in. m.in. prezydent Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk (SLD), Sosnowca – Arkadiusz Chęciński (PO), Krakowa – Jacek Majchrowski (SLD), Warszawy – Rafał Trzaskowski (PO) czy Rzeszowa – Tadeusz Ferenc (SLD).

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na wiele pytań od mieszkańców informuję: dziś w nocy do wielu urzędów w naszym kraju dotarł mail z Poczty Polskiej. Samorządowcy zostali zobligowani do dostarczenia danych osobowych (imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu) wszystkich mieszkańców ze spisu wyborców. W naszej ocenie nie ma podstaw prawnych, które pozwalają na udostępnianie tak ważnych danych naszych mieszkańców. Dlatego też tego nie zrobimy. Troska o bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsza – czytamy w oświadczenia prezydenta Zawiercia opublikowanym na Facebooku w czwartek 23 kwietnia około godziny 20:00.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

15 KOMENTARZY

 1. A ja jestem bardzo zadowolona z naszego Prezydenta. Taki Prezydent to duma dla Zawiercia. W końcu wysoki, przystojny, mądry i zaradny. Nie to ……. co do tej pory było. Pozdrawiam Pana … Panie Szanowny Prezydencie.

 2. Żyjemy w XXI wieku. Głosowanie można zrobić przez Internet, a tym którzy Internetu nie mają dać głosowanie korespondencyjne. PiS zatrzymał się w średniowieczu. Ino Poczta Polska. Niech Pan Konarski uważa, bo PiS czycha na stanowisko Prezydenta miasta Zawiercie. Nie ma podstawy prawnej do przekazania danych osobowych Poczcie Polskiej.

 3. Tak dzisiaj jutro zrobi jak mu każą pamiętajmy Pan Konarski to nie Zawiercianin i ma gdzieś nas i nie zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez pocztę Polską potem garki mi będę wysyłać i dzwonić

 4. Argumenty: młody, przystojny rozbawiłyby mnie do łez bo gdyby to były wybory masters to ok. o gustach się nie dyskutuje ale mądry i zaradny to bez przesady. Zabawy z dziećmi czy innymi małolatami to nie należą do obowiązków prezydenta a swoją drogą chyba ciężko żyć bez piany i obsypywania się farbami. Jakie szczęście, że mamy pandemię to i w bramie nie grają 🙂 Super gdyby jeszcze jakieś referendum zrobiono i wykopano tego przystojniaczka co wydał tyle kasy bez zgody rady. A hejterzy niech dadzą sobie spokój i nie ośmieszają się tymi och ach jaki śliczny 🙂 🙂

 5. Głupota i złośliwość idzie w parze. Dane wrażliwe i tak są ogólnodostępne poprzez USC, US, a podpieranie się brakiem podstaw prawnych przez niewielką część włodarzy miast i gmin wydaje się śmieszne. Druga część włodarzy która udostępnia “poczcie polskiej” robi to również w zgodzie z literą prawa. Dlatego nazywam sprawę po imieniu : ZŁOŚLIWOŚCIĄ. Pan Konarski- Prezydent m. Zawiercie i jemu podobni prowokuje ludzi do wykopania jego , każda decyzja będzie miała odzew w formie przeprowadzenia wyborów w najgorszym wypadku przy urnach. No tutaj na głupawej decyzji niemyślących włodarzy będzie można zarobić, no bo narażenie zdrowia i życia mieszkańców bedzie oczywista, narażenia nie byłoby w głosowaniu proponowanym przez stronę rządzącą Polską. Jak Konarskiemu przyjdzie płacić odszkodowania to się oduczy, a dodatkowo postępowanie karnę będzie miał raczej pewne w sytuacji opisanej powyżej. Nic nie zwalnia Prezydenta naszego miasta od myślenia racjonalnego.

  • Czyli wystarczy wysłać w nocy byle jakiego maila do jakiejś jednostki władzy, z żądaniem udostępnienia danych wrażliwych i już się te dane otrzyma?

  • Panie Prezydencie proszę się nie dać pisowskiej zarazie. koleżeństwo z Dorsem to jedno a używanie rozumu to drugie.
   Robi pokazał twarz pisowców, jak nie robisz jak oni chcą to będziesz zastraszany.

 6. Dlaczego Prezydent Konarski nie chce udostepnic poczcie dane obywateli ktorzy chca gloswac????To jest nie odpowiedzialne stanowisko Konarskiego.Prezydent Konarski podejmuje zle decyzje od samego urzedowania…Trzeba z tym coś nie dlugo zrobic….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange