zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Prezes PUK Zawiercie złożyła wypowiedzenie. Co było powodem rezygnacji?

Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zawierciu Grażyna Szlęk złożyła wypowiedzenie kontraktu menedżerskiego.

W poniedziałek 13 lipca redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zawierciu z pytaniem o to, kiedy prezes PUK złożyła rezygnację, do kiedy prezes będzie pełniła swoją funkcję oraz czy to prawda, że przyczyną rezygnacji/wypowiedzenia była kwestia konieczności podpisania umowy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Zawierciu.

Członek Zarządu PUK sp. z o.o. w Zawierciu złożył oświadczenie o wypowiedzeniu kontraktu menedżerskiego, z zachowaniem okresu wypowiedzenia i pełnić będzie funkcję Prezesa Zarządu Spółki, do czasu zakończenia okresu wypowiedzenia. Oświadczenie o wypowiedzeniu kontraktu menedżerskiego złożone zostało bez podania przyczyny – czytamy w odpowiedzi PUK z wtorku 14 lipca.

W związku z brakiem odpowiedzi na pytanie o okres wypowiedzenia ponowiliśmy pytanie w tej sprawie. Niezwłocznie po otrzymaniu odpowiedzi z PUK opublikujemy ją.

Czy złożenie wypowiedzenia przez prezes PUK-u spowoduje komplikacje w planowanej do podpisania na najbliższe dni umowy o przedłużenie okresu dzierżawy pomiędzy Schroniskiem dla Zwierząt w Zawierciu a Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych? Zwróciliśmy się z tym pytaniem do Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Sprawa jest na etapie finalizacji. Umowa zostanie podpisana zgodnie z reprezentacją spółki w KRS – poinformował Patryk Drabek, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. Ale żadne inny portal tego do tej pory nie opublikował. Dlaczego? Bo wszystkie inne należą do Konarskiego.

  2. Patrząc na naszych lokalnych polityków to stanowisko to otrzyma je ,którąś z Pań .Propozycja dla Pani Nemś pozwoli wyjść z twarzą prezydentowi ,a propozycja dla Pani Benc pokaże jak zdobywa się sojuszników przy korzystnych dla siebie głosowaniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.