zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Prezentujemy modne kolczyki dla dzieci. Można je nosić do szkoły!

Biżuteria do szkoły nie może się bardzo wyróżniać, ale nie musi też ograniczać się do malutkich, wkręcanych kolczyków. Należy znaleźć złoty środek, którym będą ładne, dziewczęce ozdoby. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy, służąc radą. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi kolczyków dla dzieci i zdecyduj, jakie modele kupisz swojej córce.

Srebro w towarzystwie cyrkonii stworzy uroczą ozdobę. Kolczyki górą!

Zwyczajne, srebrne kulki niekoniecznie są biżuterią, za którą młode uczennice będą szaleć. Wśród eleganckich, a przy tym delikatnych ozdób można znaleźć coś dużo ciekawszego. Kolczyki dla dzieci to przecież nie tylko klasyczne modele z zapięciem na sztyfcie, ale też rozmaite wariacje na ich temat. Można zatem przebierać w biżuterii z kolorowymi cyrkoniami i kryształkami Swarovskiego czy rozglądać się za kolczykami, stylizowanymi na zwierzęta. Lecz trzeba pamiętać, że ozdoby do szkoły powinny być subtelne i nie mogą za bardzo rzucać się w oczy. Jeśli uczennica założy wymyślne, ciężkie kolczyki z bogatymi zdobieniami, będzie się źle czuła. Nie tylko z powodu dyskomfortu spowodowanego noszeniem dużych ozdób, ale także spojrzeń zazdrosnych koleżanek i zdziwionych nauczycieli. A przecież nie o to chodzi.

Dziecięce kolczyki przekładane to doskonały wybór. Łatwo je założyć i zdjąć

Kiedy już pogodzimy się z faktem, że córka chce nosić kolczyki do szkoły, zastanówmy się nad tym, jakie modele będą dla niej najlepsze. Zrezygnujmy ze złota, które jest zbyt widoczne i rozprasza uwagę. Takie kolczyki zostawmy na weekend. Natomiast dobrym pomysłem będzie wybór srebra wysokiej próby. Szczególnie ważny, oprócz materiału, jest rodzaj zapięcia. Dla najmłodszych księżniczek kupmy małe serduszka lub kółka, zapinane tuż przy uchu. W ten sposób unikniemy problemów związanych z przebieraniem się na lekcję WFu – małych kolczyków nie trzeba zdejmować. Starsze uczennice, które radzą już sobie z samodzielnym ściąganiem biżuterii, spokojnie mogą nosić wiszące modele, byle nie za długie. Jeżeli córka nalega na dłuższe ozdoby, a jeszcze nie radzi sobie z ich sprawnym zdejmowaniem, warto przyjrzeć się biżuterii przekładanej. W sklepie internetowym Angel-Srebro są dostępne przekładane kolczyki dla dzieci. Tego typu projekty nie wymagają zapinania, a dzięki przemyślanej budowie, nie spadają z uszu. Do tego są efektowne: srebrny element uroczo wystaje zza ucha, a słonik, serduszko czy pszczółka stanowią drobny akcent, w sam raz do szkoły. Dla dzieci najlepiej jest wybierać kolczyki polskiej produkcji, wykonane z antyalergicznych materiałów. Im lżejsze, tym wygodniejsze w noszeniu. Nie należy również obawiać się małych kryształków ani barwnych cyrkonii.

Rodzicu, pozwól swojej córce na pierwsze eksperymenty z biżuterią do szkoły! Zakupy zrobisz w sklepie internetowym Angel-Srebro. W ten sposób zyskasz pewność, że wybrane kolczyki będą ozdobami wysokiej klasy, odpowiednimi do noszenia przez dzieci.

Źródło: Materiał Partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.