zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Pożar w hali przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. Ewakuowano kilka osób [ZDJĘCIA]

Na terenie jednej z hal przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95 w Zawierciu wybuchł pożar tunelu kablowego znajdującego się pod halą.

Jak informował asp. Grzegorz Nowak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej (o godzinie 12:55), na miejscu zdarzenia pracuje 5 zastępów straży pożarnej, następne są w drodze, m.in. pluton gaśniczy z Katowic oraz samochód z dodatkowymi aparatami ochrony dróg oddechowych.

Przed przybyciem straży pożarnej ewakuowano 8 osób, nikt nie odniósł obrażeń.

Zdjęcia: Kamil Pietrzyk

5 KOMENTARZY

 1. To ta hala, gdzie są składowane nielegalnie szkodliwe odpady? Dlaczego miasto na ten temat milczy? Dlaczego Prezydent tego tematu nie rusza? Kpina, czyste frazesy na temat ochrony środowiska..

  • Kasa się zgadza prezydent wypłatę otrzymuje terminowo a radni dietę ,to reszta ich nie rusza .Zresztą to miejsce jest trafne dwa lata temu spłonął zakład i nikt księdza z kadzidłami nie zaprosił to następny pożar .

  • I pomyśleć, że kiedyś tam przędzalnia bawełny była…. Jeden z największych zakładów produkcyjnych…. ale oczywiście musieli sprzedać szfabom a oni zawinęli manatki i tak o to zwykli pracownicy zostali wydymani…

 2. Ale nie…. lepiej Kauflandy, Lidle i inne markety zagraniczne stawiać a nasze niech w ch….uj pod ziemię sie zapadną….tfuu….z taką polityką biznesową. Aby kur…..wa tylko hajs się zgadzał a resztę je… bać, co nie radni?

  • No tak…. przecież miejsca pracy będą…. Tylko że we własnym kraju obcy postawił swój jeb…..any biznes a my dymamy i trzepiemy kasę większość dla niego…..
   Heh, wcale nie musimy już wyjeżdżać za granicę…. ale parodia normalnie ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.