zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Co powstanie w miejscu byłego sklepu Kmicic? Zapytaliśmy spółdzielnię

W pawilonie przy ul. Blanowskiej 50 w Zawierciu przez kilka lat istniał sklep Kmicic. Wkrótce w tym miejscu zostanie otwarty nowy sklep.

Sklep Kmicic przestał istnieć pod koniec ubiegłego roku. Po wyprowadzce z pawilonu dotychczasowego dzierżawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa “Zawiercie” szukała nowego najemcy. W pierwszych tygodniach nowego roku firma, która podpisała umowę ze spółdzielnią, rozpoczęła remont dolnej części budynku.

Już w styczniu znana była nazwa sklepu, który powstanie w miejscu “Kmicica”, teraz znany jest dokładny termin otwarcia sklepu – stanie się to 1 kwietnia. Spółdzielnia mieszkaniowa – jak podkreślają jej przedstawiciele – jest zobowiązana tajemnicą prawa handlowego i nie może podawać informacji o nazwie nowego sklepu. Właściciel firmy, do której będzie należał sklep, również nie zamierza tego ujawniać aż do dnia otwarcia.

Portal zawiercianskie.pl podjął kilka prób ustalenia nazwy nowego sklepu. Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji w miejscu dotychczasowego “Kmicica” być może powstanie “Spichlerz” lub “Spiżarnia”. Najprawdopodobniej będzie to sklep spożywczy.

6 KOMENTARZY

  1. Oferta towarowa w tym sklepie będzie podobna jak poprzednio w Kmicicu, będzie też wypiek pieczywa na miejscu (podobnie jak np. w Lidlu)

  2. Jeszcze wywalic z puławskiego ten pseudo sklepik i bedzie gites ……… nie dość ze drogo to jeszcze jakieś ciecie na emeryturze lataja i strasza dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.