zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Powiatowe Targi Pracy w zawierciańskim MOK-u [ZAPOWIEDŹ]

We wtorek 24 września w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędą się Powiatowe Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-13:00. W ramach targów pracy swoje stoiska będą miały następujące firmy: Aluron Sp. z o.o., “Promar” Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o., Śląski Oddział Straży Granicznej, Odlewnia Zawiercie Spółka Akcyjna, F.U.H. Mirosław Górnicki, Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o., “Rempol” Sp. z o.o., Fiege Sp. z o.o., Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna, “Way2Web” Sp. z o.o., CMC Poland Sp. z o.o., Stalobrex Sp. z o.o., Cognor Spółka Akcyjna Oddział Ferrostal Łabędy w Zawierciu, AXA Stenman Poland Sp. z o.o., Fabryka Narzędzi Poręba Sp. z o.o., “Konsorcjum Stali” Spółka Akcyjna, Virtu Production Sp. z o.o.

3 KOMENTARZE

  1. W wielu tych firmach byłem w sprawie pracy i z tego co mogę powiedzieć to, wśród Polaków szukają, albo parobków, albo geniuszy. Jedynie pracownicy ze wschodu dostają pracę od ręki mimo, że często “niepanimają” jak normy nie wyrabiają.
    Jest tu też moja “ulubiona” firma, która szuka do bardzo niewdzięcznej pracy, pod rzekomo innymi nazwami stanowisk pracy. Zawsze na samiutkim końcu, z tych wielu fachów do wykonania, pada to (słowo klucz) – to nawet zaczyna być już sympatycznie zabawne : poszukujemy astronomów … ale m.in. kopanie marsjańskich dołów (przyuczymy), zatrudnimy tancerki pole dance … styl niczym rura – wirowanie poniżej poziomu gruntu , damy pracę kombajnistom … z umiejętnością odkopywania systemów korzeniowych , przyjmiemy chirurgów (zakres obowiązków… kopanie w dołach u pacjenta)…

  2. Pan Rus powinien przestać pełnić funkcję dyrektora PUP. Takie pseudotargi pracy to nawet niemowlak by załatwił. Pan Rus zorganizował karykaturę targów pracy. Pan Rus powinien się wstydzić, że na targach jest obecny Pan Górnicki, który od 20 lat niezmiennie kogoś potrzebuje i ma wymagania jak z kosmosu, a stanowiska nie są zbieżne z ofertą pracy. Pan Rus jak by miał odrobinę honoru i godności nie zapraszałby firm zatrudniających obcokrajowców za wschodniej granicy. Wstyd, że Pan Starosta Dors toleruje Pana Rusa na stanowisku dyrektora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.