main components of essay question bal shoshan essay negative effects walmart essay rothman scholarship essay boortz essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Potrącenie rowerzystki na ul. 11 Listopada w Zawierciu [ZDJĘCIA. AKTUALIZACJA]

Około godziny 12:00 we wtorek 18 lutego doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy na ul. 11 Listopada w Zawierciu.

Potrącona rowerzystka doznała urazu głowy, była przytomna w momencie zabrania przez karetkę pogotowia.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilkadziesiąt minut, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak poinformowała p.o. oficera prasowego zawierciańskiej policji sierż. szt. Marta Wnuk do zdarzenia doszło, gdy 73-letnia kobieta wjechała na rowerze na pasy dla pieszych pod prawidłowo jadącą dacię. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Za nieprawidłowe zachowanie na drodze została pouczona przez policjantów.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Popieram PIS ale ta ustawa nowa która mówi o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych na pasach jest chora. Teraz dopiero będą piesi przechodzić w każdym momencie na drogi….. jeszcze z telefonami przy uszach, stare babcie na rowerach przejeżdżające, ozgrozo matki z wózkami….. jednym słowem masakra będzie…… Jak do tej pory nie oglądali się na pasach tak teraz wogóle nie będą patrzeć czy ktoś nadjeżdża…..
    A potem tragedia murowana.

  2. “Za nieprawidłowe zachowanie na drodze została pouczona przez policjantów”- Serio?? Pouczona?? Szkoda że policja dla kierowców nie jest tak łaskawa. Łażą jak chcą a pozniej wielce poszkodowani. W odwrotnej sytuacji kierowca miałby sprawę w sądzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange