zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Potrącenie na ul. Paderewskiego w Zawierciu [AKTUALIZACJA. WIDEO+ZDJĘCIA]

Około godziny 17:00 w czwartek 4 lutego na ul. Paderewskiego w Zawierciu doszło do potrącenia pieszego.

Do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna próbował przejść przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Według relacji świadków zdarzenia potrącony przez ciężarówkę na jezdnię upadł kilka metrów od pojazdu.

AKTUALIZACJA – PIĄTEK 5 LUTEGO 2021 – GODZINA 10:07

Z nieoficjalnych, ale potwierdzonych informacji, wynika że potrącony mężczyzna ma około 40 lat, znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu z poważnymi obrażeniami głowy.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

  1. To nie jest kwestia czy pojedzie się tam 30, 10, czy 100km/h. Jest jak wół napisane, że pieszy próbował przejść przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Kierowcy nie są bez winy, ale w tamtych okolicach ludzie z uporem maniaka przechodzą jak chcą. Potrzebna jest akcja uświadamiająca ludzi przed takimi krokami. Jak przeżyje to jeszcze może być pociągniąty do naprawy uszkodzonego przez niego auta. Myślę, że dobrym rozwiązaniem były by barierki między przejściami dla pieszych. Wyglądać to będzie średnio, ale jeśli ocali to chociaż jedną osobę to myślę, że warto.

  2. Co można powiedzieć o człowieku, który na ruchliwej drodze, w miejscu niedozwolonym, w warunkach słabej widoczności i to z własnej winy, wpada na nadjeżdżający samochód ?… , że to HOMO ( już nie, albo jeszcze nie) SAPIENS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.