zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Posłanka Anna Nemś zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne kolonie

Fundacja EuGeniusz założona przez Poseł na Sejm RP Annę Nemś zaprasza po raz kolejny na bezpłatne kolonie dla dzieci i młodzieży.

Szczegółowe informacje o koloniach dostępne w grafice przesłanej przez biuro poselskie Anny Nemś:

Zdjęcie ilustracyjne: www.fundacjaeugeniusz.pl

15 KOMENTARZY

  • W ramach przypomnienia, kolonie są organizowane bodajże 6 raz. Co rok! Moje dzieci już były więc daje szanse innym. Dziękuję za taką możliwość w naszym miescie. Niestety niektórych nie stać na wakacje.

  • Zbliżają się wybory więc i kolonie są. Ja pytam, co udało się Pani Annie zrobić podczas 2 kadencji w sejmie? Wiem, ze zarobki posła (ok. 10 000 zł/miesiąc), nie są złe, ciepła posadka i zerowa odpowiedzialność, ale co z tego ma nasz region? NIC. Ja zagłosuje na kogoś świeżego, kogoś kto będzie miał inwencję, Pani Anna Nems miała już swoją szanse i marnie ja wykorzystała, obwodnicy jak nie było tak nie ma (mimo ze rządziło PO) z innych planów tez nici. Jak zwykle, tylko PR i robienie ludziom wody z mózgu żeby się dopchać do koryta i brać kasę za darmo. Wstyd.

 1. Ja na tego lenia też nie głosuję. Zawiercie nic s jej posłowania nie ma i mieć nie będzie.Parodyska dla samej siebie.

 2. To jest Konkurs MEN w Katowicach Pani Poseł złożyła tylko wniosek, grosza na to nie dała
  Kuratorium Oświaty – zadanie publiczne w zakresie zorganizowania w 2019 roku letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z województwa śląskiego.

 3. Może Nemsiowa spyta się koleżanki ,radnej Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
  Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

 4. No to widzę, ze postartowane w wyborach… mnie się wydaje, ze bimbać można tylko pewnien czas, później ludzie się orientują z kim maja do czynienia.

 5. To będzie zemsta Ryśka M. „zza grobu politycznego”. I tak mu do pięt nie dorastają, żadne grimy nemsie inne wynalazki typu konarski. Król jest tylko jeden hehehe 😉

 6. Witam ja starałam się wysłać moją córeczkę 12letnią posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim poraz pierwszy na kolonie lecz dostałam negatywną odpowiedź ze względu że córka ma wpisane na orzeczeniu że wymaga opieki drugiej osoby podkreślam iż córka chodzi do szkoły masowej i była w tym roku na zielonej szkole i nie było żadnych przeciwskazań a na kolonie sie nie klasyfikuje bo pani poseł ma swoich pupilków do wyjazdu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.