zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Policja poszukuje zaginionej 72-latki z Zawiercia

Zawierciańscy policjanci poszukują zaginionej Ewy Lubas. Kobieta wyszła wczoraj wieczorem z mieszkania syna i nie powróciła do swojego domu.

Poszukiwana 72-letnia kobieta po wyjściu ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Zawierciu odwiedziła swojego syna na osiedlu Szymańskiego. Około godz. 20.30 wyszła z jego mieszkania i nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiona Ewa Lubas ubrana była w jasnoczerwoną kurtkę długości 3/4 i ciemne spodnie. Na nogach miała czarne buty tzw. Botki. Nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm, szczupłej budowy ciała, waga około 50 kg, włosy proste długości do ramion koloru blond, twarz owalna, oczy koloru zielonego, Braki w uzębieniu zastępują dwie protezy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej kobiety proszone są o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem tel. 32 6738 255, bądź z najbliższą jednostką policji tel. 112 lub 997. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.