zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Policja poszukuje skradzionego Smarta [ZDJĘCIA]

Policjanci z Zawiercia poszukują skradzionego samochodu osobowego o charakterystycznym wyglądzie. Poszukiwany pojazd to pomarańczowo-szary Smart w wersji 5-drzwiowej. Do kradzieży doszło w miniony weekend na terenie niestrzeżonego parkingu w Rzędkowicach.

Właściciel zauważył kradzież wczoraj rano, po powrocie z dwudniowej wyprawy turystycznej. Samochód pozostawił na parkingu przed hotelem przy ul. Jurajskiej w Rzędkowicach. Poszukiwany samochód to Smart Forfour w wersji 5 drzwiowej, przystosowany był do przewozu 4 osób. Został wyprodukowany w 2014 roku i był wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 999 cm3. Utracony pojazd miał pomarańczowo szarą karoserię. Posiadał również bardzo charakterystyczną, jaskrawo pomarańczową deskę rozdzielczą.

Policjanci proszą o przekazanie każdej informacji mogącej pomóc w ustaleniu sprawcy lub miejsca ukrycia pojazdu. Wszelkie spostrzeżenie należy kierować pod nr tel: 32 6738 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej wysyłając e-mail na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając anonimowy formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku policja gwarantuje anonimowość.

Tekst i zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.