zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia w Zawierciu Oddziału Terenowego WORD Katowice

Starostwo Powiatowe w Zawierciu poinformowało na swojej stronie na Facebooku, że w środę 9 czerwca starosta zawierciański Gabriel Dors oraz Janusz Freitag, dyrektor WORD w Katowicach podpisali list intencyjny, w którym obie strony deklarują współpracę w celu utworzenia w Zawierciu Oddziału Terenowego WORD.

Podczas wizji w terenie określone zostały zadania, które do wykonania ma ze swej strony powiat oraz WORD Katowice. Na potrzeby WORD zaadoptowana zostanie część budynku, w którym aktualnie mieszczą się Powiatowy Urząd Pracy i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Pole manewrowe utworzone zostanie natomiast przed budynkiem Zespołu Szkół im. Gen. J. Bema.

W podpisaniu umowy oraz w wizji lokalnej uczestniczyli: Janusz Freitag, dyrektor WORD w Katowicach, dr Mariusz Ogłoziński – zastępca dyrektora d.s. egzaminów i nadzoru oraz Beata DrobnyDyrektor Departamentu Komunikacji i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego. Powiat zawierciański reprezentował starosta Gabriel Dors, wicestarosta Paweł Sokół, Barbara Kozioł – członek Zarządu Powiatu, sekretarz powiatu Tomasz Dzierżanowski oraz Grzegorz Wnuk, dyrektor Zespół Szkół im. Gen. J. Bema w Zawierciu.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
źródło: Facebook/Starostwo Powiatowe w Zawierciu

 

11 KOMENTARZY

  1. Nie ma tramwajów, nie ma drogi szybkiego ruchu, nie ma węzła drogowego, nie ma bardziej skomplikowanego skrzyżowania, koślawe ronda, nie ma przejazdu kolejowego, problemy z parkowaniem bo nie ma parkingów, korki. Świetne warunki, aby sprawdzić przyszłego kierowcę.

  2. Jeszcze flaszki i kiełbasy z rusztu i śledzików zabrakło tak oficjalnie bo nie oficjalnie kto ich tam wie , pan starosta to taki swojski chłop, buhaha a gdzie wódz Łukasz toż przecież nie ma jak włodarz miasta wszędzie jest a tam go nie było? noż to skandal nie zaprosili Łukasza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.