zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Podczas Dni Zawiercia miała miejsce bójka, interweniowała policja

Jak poinformował nas jeden z czytelników w sobotę około godziny 23:00 doszło do bójki na płycie stadionu z udziałem około 20-30-osobowej grupy mężczyzn i kilku ochroniarzy.

Potwierdzamy, że policjanci interweniowali w trakcie Dni Zawiercia w sobotę 8 czerwca. W wyniku interwencji został zatrzymany 23-letni mężczyzna. Mężczyzna złamał przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – nie stosował się do poleceń wydawanych przez ochroniarzy – informuje zawierciańska policja.

Najprawdopodobniej nikomu z ochroniarzy nic poważnego się nie stało.

17 KOMENTARZY

  1. Rządzi teraz suweren , a rządzący jak by mogli to by im w doopę wleźli bez mydła by się tylko przypodobać , jeszcze trochę i oprócz kiełbasek będą wódkę za darmo rozdawać

  2. Rety rety, ale news. Iście nadający się na pierwszą stronę gazet- piszcie do Faktu, oni się tym zajmą- gazeta na podobnym poziomie jak i ten portal. Teraz czas na postawienie swojego “medialnego namiotu” na meczach i dyskotekach – tam też się biją. Nie zapomnijcie o tym napisać. Ehh, ale czegóż można wymagać od tak “zAluronowanych” i “zkatolicyzowanych” mediów.

  3. Faktycznie patrząc na zdjęcia, frekwencja nie dopisała! Może miasto poda ile kosztowały te dni Zawiercia. I kto. Odpowiada za organizację owych dni.!

    • Popieram – chcemy znać koszt, organizatora (winnego) taj słabej frekwencji – do zwolnienia! Dość okradania Zawiercia i robienia sobie jaj panie Konarski!

        • Jak zwykle argument – oni byli źli wiec my tez będziemy, albo jeszcze gorsi! Kur**! To nie argument. Po to była zmiana władzy, żeby było lepiej – a jest duzo gorzej. Wiec gdzie tu sens, gdzie logika??? I kto się ośmiesza, gimbazo?

  4. dawniej jak wszystkiego brakowało to wszelkiej maści festyny, wesela czy choćby imieniny były wydarzeniem (bo ktoś się postarał i zorganizował mało spotykany towar czy rozrywkę) – teraz wszystkiego przesyt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.