zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Pochodząca z gminy Kroczyce Kaśka Sochacka na 1. miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Posłuchajcie jej utworu “Wiśnia” [WIDEO]

Kaśka Sochacka zajęła 1. miejsce na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jej utwór “Wiśnia” ma ponad 600 tys. wyświetleń na YouTube. Lista Przebojów radiowej “Trójki” jest nadawana od niespełna 38  lat.

W grudniu 2019 roku Kaśka Sochacka wydała swoją pierwszą EP-kę (ang. extended play) – minialbum z 4 utworami własnego autorstwa.

– “Wiśnia EP” to debiutancka EPka Kaśki Sochackiej, która ukazała się nakładem Jazzboy Records. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule. Produkcją piosenki “Wiśnia”, wspólnie z Kaśką, zajął się Olek Świerkot. “Wiśni” towarzyszy klimatyczny obraz zarejestrowany na najpiękniejszej trasie kolejowej w Polsce, relacji Wałbrzych – Kłodzko – czytamy na stronie internetowej polskaplyta-polskamuzyka.pl

Kaśka Sochacka jest wokalistką pochodząca z Pradeł w gminie Kroczyce, w 2014 roku wystąpiła w półfinale “Must be the music”. Jej utwór “Trochę tu pusto” został wykorzystany w zapowiedzi nowego serialu Polsatu “Zawsze warto”.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.