zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Piknik charytatywny na Krępie w Ogrodzieńcu dla Niny Kudeli. Dziewczynka cierpi na zespół wad wrodzonych

W niedzielę 23 maja na tzw. Krępie w Ogrodzieńcu odbędzie się Spoto-Grill dla Niny Kudeli. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Czteroletnia dziś Nina urodziła się jako wcześniak z zespołem wad wrodzonych. Boryka się z wieloma zdrowotnymi problemami, takimi jak: zwichnięte biodra, wrodzona skolioza, przykurcze w stawach. Czeka ją kosztowne leczenie operacyjne. Na ogrodzienieckiej Krępie 23 maja ma się w związku z tym odbyć piknik charytatywny, którego celem jest zebranie pieniędzy, niezbędnych do dalszego leczenia i rehabilitacji. 

Czego można spodziewać się na pikniku?

–  Obrazy, ręcznie robiona biżuteria i zabawki, vouchery na wymianę opon, gadżety z popularnego serialu czy książki – to wszystko będzie można wylicytować w ramach imprezy. Niewątpliwą gratką dla pasjonatów sportu będą przedmioty z autografami Artura „Kornika” Sowińskiego – byłego mistrza KSW w wadze piórkowej oraz Jurajskich Rycerzy. Będzie też kiermasz domowych ciast, kiełbaski z grilla, tor przeszkód dla dzieci, malowanie buzi, samochody strażackie, samochody – klasyki i inne atrakcje – informuje nas Paulina Olmińska-Kudela, mama dziewczynki. 

Oprócz tego prowadzona jest w dalszym ciągu zwykła zbiórka, do której link znajduje się TUTAJ. Niedzielne wydarzenie ma rozpocząć się o godz. 14:00.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot.: Materiały prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli mnie pamięć nie myli w ubiegłym roku był piknik dla tej uroczej dziewczynki właśnie na Krępie. Były zabytkowe samochody, strzelnica. Tylko frekwencja mała.Może tym razem będzie lepiej trzymam kciuki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.