zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Patryk Drabek wygrał konkurs na naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu

We wtorek przed południem Urząd Miejski w Zawierciu opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej informację o rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej. Na to stanowisko startowało 3 kandydatów.

Patryk Drabek jest dziennikarzem “Dziennika Zachodniego”, przez kilka lat był redaktorem prowadzącym serwis zawiercie.naszemiasto.pl. Jest również wiceprezesem KS Viret CMC Zawiercie. Poprosiliśmy go o krótki komentarz w związku z wygraniem konkursu na naczelnika.

Cieszę się z tego, że komisja konkursowa zdecydowała, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Gdy formalnie zostanę naczelnikiem udzielę pełnego komentarza – powiedział Patryk Drabek.

Przypomnijmy, Wydział Komunikacji Społecznej powstał w Urzędzie Miejskim w Zawierciu kilkanaście dni temu. Zastąpił on zajmujący się do tej pory tą samą tematyką Wydział Dialogu Społecznego, którego naczelnikiem był Maciej Smoleń. Wydział Dialogu Społecznego został przemianowany na Referat Dialogu Społecznego (a naczelnik wydziału został kierownikiem referatu) i został włączony w nowo powstały Wydział Komunikacji Społecznej.

Więcej o zmianach w urzędu: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmiana-w-um-wydzial-komunikacji-spolecznej-zastapi-wydzial-dialogu-spolecznego/

Fot. Paula Sobota

8 KOMENTARZY

  1. i tak oto wyglada upadek kolejnego niezaleznego dziennikarstwa z Zawiercia. Co będzie z portalem zawiercie 112 prowadzonego przez przyszlego naczelnika? Zawieszenie jak otozawiercie, zawiercie24info i kulturalne zawiercie? To juz 4 medium ktore padlo lupem naczelnika 50cio tysiecznego miasteczka, za nasze z podatkow pieniadze.

  2. poznałam kiedyś tego człowieka i jestem w szoku że chce współpracować z tak prymitywnymi ludżmi!!! Świat zwariował – o co tu chodzi?????? I te gratulacje na facebook-u – ludzie czego tu gratulować???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.