zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Patrycja Gotfryd z Niegowonic opublikowała teledysk “Kołysanka dla małego Boga” [WIDEO]

Pochodząca z Niegowonic gitarzystka i wokalistka Patrycja Gotfryd opublikowała na swoim profilu facebookowym teledysk do utworu “Kołysanka dla małego Boga”.

– Nadszedł 15 grudnia. Zapraszam do słuchania. Ta moja “kolęda” powstała dla wszystkich, którzy żyją świętami.. a w zasadzie dekoracjami, zakupami i kolorowymi światełkami. Czy te osoby czują Boże Narodzenie? Chyba tylko widzą. Kolędy i piosenki świąteczne zabijają listopad i dni, które w tym czasie są ważne. W grudniu żyjemy jak roboty. Zajmujemy się ozdobami, prezentami i narzekamy, że mamy mało pieniędzy. Śpiewamy kolędy ale nie myślimy o tym, co one znaczą. Na stole wigilijnym jedzenie i opłatek, a w głowach problemy zamiecione pod dywan. Na pasterkę wychodzą wszyscy (o ile są w stanie się ruszyć).. To właśnie nędzny obraz Świąt. Bóg rodzi się w ciszy i nie potrzebuje kolorowych dekoracji tylko spokoju i miejsca w Twoim sercu.. Zatrzymaj się na moment i zastanów co tak na prawdę jest ważne. W moim utworze jest wiele niedopowiedzeń, które zostawiłam do rozważenia.. Pisanie tekstu i muzyki pozwoliło mi na refleksję nad moim życiem i prawdziwą magią Bożego Narodzenia. Dlatego pragnę życzyć sobie i Wam abyśmy w tą wyjątkową, jedyną i najpiękniejszą noc pomyśleli o Tym najważniejszym – Nowonarodzonym – pisze na swoim profilu facebookowym Patrycja Gotfryd. 

Autorką muzyki jest Patrycja Gotfryd, tekst napisała Patrycja Gotfryd wraz z Ewą Kucharską. Za smyczki odpowiadają Karolina Mikoda i Dominika Kuźmiak, a za realizację, mix, mastering – Vk3Studio – Mateusz Maj. Teledysk jest autorstwa Patrycji Gotfryd. 

Zobaczcie teledysk i posłuchajcie kompozycji Patrycji Gotfryd – Kołysanka dla małego Boga:

Zdjęcie: profil FB Patrycji Gotfryd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.