zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Park Handlowy “Rynek” w Zawierciu zostanie otwarty 31 sierpnia

Mallson Polska, firma konsultingowa związana z budową Parku Handlowego “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 33 w Zawierciu, podała na swojej stronie internetowej datę otwarcia obiektu.

“Rynek” ma zostać otwarty w poniedziałek 31 sierpnia. W obiekcie ma znaleźć się m.in. Deichmann, Pepco, Rossmann i Sinsay. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie www.mallson.pl na terenie obiektu ma powstać 5 sklepów, a także parking na 90 pojazdów.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

10 KOMENTARZY

  1. Może Pan redaktor Kmiecik napisze czy i jeżeli to gdzie pracuje Kubus Wiceprezydent młodzieżowy Zawiercia. A właściwie gdzie jest zatrudniony bo o pracy można mieć różne zdanie. Ile ewentualnie zarabia. Czy złożył oświadczenie majątkowe po ukończeniu 18 lat, gdyby był zatrudniony. W jaki sposób łączy naukę i ewentualnie prace. Takie sobie pytania trochę pewnie retoryczne ale dajmy szanse Panu redaktorowi Kmiecikowi.

  2. Faktycznie kolejny Rossman jest niezbędny. A może jakiś markowy sklep z odzieżą? Dla seniora, młodzieży…..To miałoby sens.

  3. #KWADRAT na pewno beda niemieckie…kupisz sobie chelm niemiecki psa wliczura niemieckiego paste do zebow niemiecka i czekolade niemiecka-:) i biala kielbase wurst znaczy sie bawarska niemiecka-:)Deutschland Deutschland uber alles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.