zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Otwarto McDonald’s w Zawierciu. Zobaczcie jak nowy lokal wygląda w środku [WIDEO+ZDJĘCIA]

W środę 30 grudnia została otwarta restauracja McDonald’s w Zawierciu. Nowy lokal znajduje się przy ul. Zagłębiowskiej 1, koło ronda przy wyjeździe z Zawiercia w kierunku Poręby.

Restauracja w Zawierciu wraz z linią McDrive dla zmotoryzowanych gości jest otwarta codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. W dniu otwarcia do powiększonego zestawu dołączona jest Coca-Cola. Goście lokalu w Zawierciu mogą skorzystać również ze strefy McCafé. Restaurację zaprojektowano w stylu Lim Extreme II, który dzięki nietypowym kształtom i wzorom tworzy niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Na zewnątrz lokalu znajdują się stojaki dla rowerów oraz parking z 37 miejscami dla samochodów osobowych – informuje McDonald’s Polska.

Jak informuje McDonald’s Polska, lokal jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, oferuje darmowy dostęp do Internetu. Pracuje tam obecnie 25 pracowników, w tym 10 menadżerów.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. Tak cichaczem otworzyli? Bali się,że darmowej coca coli zabraknie? A taka inauguracja bez przecięcia wstęgi przez włodarzy naszej metropolii powiatu i pokropienia to chyba nie jest ważna?

  2. super, już otwarte, to lece. lubie papu z tej mc świnki, ono nigdy nie psuje się, oni mają tam dobre-konserwanty.taki burger można jeść kilka dni i jest ciągle świeży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.