zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Otwarto basen miejski w Zawierciu [ZDJĘCIA]

W sobotę 6 lipca po godzinie 14:00 otwarto po remoncie basen Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

W ramach wydarzenia związanego z otwarciem zorganizowano m.in. bezpłatne dmuchańce dla dzieci, gry i zabawy w wodzie oraz występ DJ Kejwka.

Pływalnia będzie otwarta codziennie w godzinach od 9:30 do 18:30. Dzieci w wieku do 7 lat mogą przebywać na terenie basenu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Zdjęcia: Aleksandra Płóciennik

8 KOMENTARZY

  1. to tylko cień dawnego obiektu – zamiast minimalnej skoczni, czy trampoliny nie wspomnę o podwyższonych słupkach startowych można by było choć jakąś zjeżdżalnię do wody zabudować – to ma być basen, a nie jeziorko – za komuny mieli więcej polotu

  2. A ja jestem bardzo zadowolona. Byłam widziałam i moje dzieci też były uradowane. W końcu powstała nowa przestrzeń rozrywkowa dla mieszkańców i z tego co słyszałam ma być dalej modernizowana. Panie Prezydencie Łukaszu gratuluję i czekamy na jeszcze.

  3. Poprzednia ekipa przez 4lata myślała, dyskutowała, analizowała i co …. i nic z basenami nie zrobili.. A tu przyszedł młody Prezydent i mamy zmodernizowane, przyzwoite warunki do wypoczynku,.Można, a No można , wystarczy chcieć.

  4. nie narzekac nie bylo basenu ZLE jest basen ZLE/fakt za komuny bylo bardziej rozbudowany/ wyluzujcie troche….wazne ze mozna isc poplywac troche.

  5. Nie no, basen extra! Super, jak będę miał kiedy czas to sobie popływam. Wcześniej obskurnie wyglądał teraz to bajka…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.