top 10 best essays ever written mary mccarthy 1953 essay my confession goal essay mba sample expository essay rubric middle school ayn rand the fountainhead essay lr at skrive essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Otwarcie biura poselskiego Danuty Nowickiej [ZDJĘCIA]

Dziś uroczyście otwarto nowe biuro poselskie Danuty Nowickiej – Poseł na Sejm RP z Zawiercia z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Biuro poselskie poświęcił ks. prał. Jan Niziołek, proboszcz parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu, w otwarciu biura uczestniczyli również: poseł Roberta Warwas, wicemarszałek województwa śląskiego Dariusz Starzycki, radne sejmiku wojewódzkiego Maria Materla i Jadwiga Baczyńska, prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, starosta zawierciański Gabriel Dors, Paweł Sokół – członek zarządu powiatu zawierciańskiego, ks. dr Jacek Reczek – proboszcz parafii NMP Królowej Polski w Zawierciu, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zawierciu Beata Chawuła, Przewodnicząca Rady Powiatu Zawierciańskiego Małgorzata Benc, a także radni miejscy i powiatowi z Łaz i Zawiercia.

Biuro poselskie Poseł na Sejm RP Danuty Nowickiej znajduje się przy ul. Sienkiewicza 22 w Zawierciu, jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-16:00 oraz w piątki od 9:00 do 15:00. Swój poselski dyżur Danuta Nowicka będzie pełniła w każdy poniedziałek od godziny 16:00.  W biurze udzielna będą bezpłatne porady prawne – w poniedziałki w godzinach 16:00-18:00, w środy – 10:00-16:00 i w czwartki – 12:00-16:00.

Danuta Nowicka swoje ślubowanie złożyła 5 grudnia 2018 roku, nowym Posłem na Sejm RP została w miejsce Dariusza Starzyckiego, który pod koniec listopada została wicemarszałkiem województwa śląskiego.

Zdjęcia: Adam Bieńkowski

6 KOMENTARZY

  1. A poslAnka nie przyszła. Tak niedawno świrowała jak to jest dobra dla kobiet. I co, dobroduszny dwulicowiec nie zawitał. Miała bliski z domku.

    • Każdemu może twarz powykręcać na widok takich błędów ortograficznych! WSTRZYKUJE pisze się przez “trz”,pani Estetko. Słownik ortograficzny się kłania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange