zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Otwarcie Biedronki w Zawierciu. Przyszło około 30 osób [ZDJĘCIA]

W czwartek 19 marca o godzinie 7:00 rano otwarto po remoncie sklep Biedronka przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki).

Sklep był zamknięty od 26 stycznia w związku z remontem budynku i przebudową Biedronki. O planowanym otwarciu sklepu informowaliśmy w środę.

– W związku z aktualną sytuacją pracownicy ochrony będą dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane na powierzchni tego sklepu (czyli 50 osób) – informowało przed otwarciem biuro prasowe sieci Biedronka.

Zgodnie z decyzją premiera z piątku 13 marca 2020 r. zakazane są wszelkie zgromadzenia powyżej 50 osób, jak do tej pory ograniczeń nie wprowadzono m.in. dla sklepów spożywczych oraz z artykułami chemicznymi.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

11 KOMENTARZY

    • Ja byłam ok godzinki 8 i dwie osoby przed drzwiami stały już nie róbcie jakieś paniki ze sklep otworzyli i że każdy się rzuca, wiadomo że ludzie zakupy robią i robić będą z tego co zaobserwowalam każdy brał najważniejsze rzeczy i wychodził tylke pesymiści i hejterzy muszą ponarzekać pozdrawiam

  1. Myśleli, że dostaną coś za darmo. Gdzie odstęp? Myślenie ponoć nie boli. Większość się stosuje do zaleceń, ale są przypadki niereformowalne, które weszliby na plecy i kaszlą kichają i nic sobie z tego nie robią.

  2. Osoba wykonująca zdjęcia z waszej „redakcji” jest zdrowa ?? Bo widzę, że wszędzie pcha swój aparat . Może czas na jakąś kwarantannę.

  3. Fajnie drwić z ludzi,którzy poszli zrobić zakupy,nie?Poodglądać zdjęcia,skomentować w pogardliwy sposób.Jakby było co…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.