zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Oto nowe rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Zawierciu. Czeka nas rewolucja

Linia nr 0 będzie nosiła nazwę A, zmieniona “jedynka” – B, “dwójka” – C, itd. Zobaczcie, jakie zmiany w funkcjonowaniu Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu czekają nas od 1 sierpnia.

ZKM w dniach 8 i 9 oraz 22 i 23 lipca będzie oferowało darmowy transport autobusami komunikacji miejskiej wedle zmienionego rozkładu jazdy. Od 1 sierpnia natomiast nowy rozkład zostanie wprowadzony na stałe. Informacje o zmianach w ZKM dostępne TUTAJ oraz poniżej:

10 KOMENTARZY

 1. Jeszcze tak beznadziejnego rozkładu jazdy nie widziałem.. Trasa 3 została podzielonona ze względu na duże korki i opóźnienia autobusów to teraz ktoś postanowił ją znów w skróconej trasie połączyć.. Nie rozumiem też dlaczego wszystkie autobusy tej trasy jadą przez marciszów jak dla mnie zostaje tylko samochód..

 2. Dlaczego nikt nie pomyślał żeby autobusy były dostosowane do pociągów.. Bardzo dużo ludzi dojeżdża do różnych miast

 3. Zgadzam się,że rozkład jest beznadziejny. Pominięte zostało całkowicie duże osiedle na Kosowskiej Niwie, a włączona została ul. Technologiczna – gratuluję wyczucia. Jakie miasto taka komunikacja

 4. Zmiany niosą za sobą zawsze jakieś niedogodności jednak zamiast krytyki może spróbujmy się przyzwyczaić. Autobus ZKM to nie taksówka. Podobnie jak nie przymus korzystania. Narzekał bym bardziej na ceny za przejazdy. Jeśli ktoś dużo się porusza po mieście najlepszym rozwiązaniem jest bilet miesięczny wychodzi znacznie taniej niż rzucanie za każdym razem po 3 zeta …

  • Zgadzam się z Angela. Rozkład jest naprawdę zły i powinien zostać aktualny. A według mnie ceny biletów są odpowiednie szczególnie z tego co kojarze jest nowy bilet 3 godz możesz jeździć ile chcesz.

 5. Mieszkam w dzielnicy Borowe Pole, jeśli ten rozkład jazdy zostanie wprowadzony nie mam czym dojechać do pracy ani z niej wrócić. Kto układa taki rozkład i dla kogo ?

 6. Uroczy rozkład…
  Pierwsza z brzegu linia. A. Odjazdy spod zajezdni: 19:12, 19:15 i trochę później: 20:31, 20:32. Tam na pewno jadą takie tłumy pasażerów, że koniecznie o tej samej godzinie trzeba wysłać razem dwa autobusy. Szczyty dziadostwa.

 7. kto zamienił oznakowanie trasy z numerów na litery , gratulacje dl tej osoby , ile premj dostała za tak beznadziejny pomysł .na necie rozkład jazdy nieczytelny .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.