zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

“Ostatni balonik dla Dawidka” w sobotę na Placu św. Jana Pawła II Zawierciu [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę 27 lipca o godzinie 16:00 na placu św. Jana Pawła II w Zawierciu (przy fontannie) odbędzie się akcja “Ostatni balonik dla Dawidka”. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą czerwonych i niebieskich baloników.

Organizatorkami wydarzenia są: Paulina Wawrzyniak (współzałożycielka grupy “Obudź się – Bazarek dla Karoli”) oraz Marika Raczkowska (“Paulina jesteśmy z Tobą! Walcz!!!”).

Kiedy ginie dziecko, świat płacze, ziemia się rozpada… Nasze ludzkie serca w rozterce. Tysiąc pytań – dlaczego? To już ostatnia droga… Uwielbiał Zygzaka (bajka p.t. “Zygzak Mcqueen” – red.), tego dnia prosimy o zabranie balonów w kolorze niebieskim i czerwonym, ten drugi kolor że względu na Zygzaka. Zapraszajcie swoich znajomych, mam nadzieję że pokażemy w sobotę fajną grupą jak umiemy się skrzyknąć i oddać chwilę ciszy dla chłopczyka. Planujemy spotkać się w najbliższą sobotę przy fontannie w centrum o godzinie 16. Zabieramy ze sobą czerwony lub niebieski balonik. Potwierdzone przez Urząd Miasta za co bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi – napisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.