zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Olkusz: spotkanie promocyjne książki z wierszami redaktora Radia Zawiercie Kamila Pietrzyka [ZDJĘCIA]

W sobotę 25 stycznia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA przy ul. Szpitalnej 34 w Olkuszu odbyło się spotkanie promocyjne nowej książki z wierszami Kamila Pietrzyka – “Formuła Eden”.

W spotkaniu prowadzonym przez pisarza, poetę i publicystę Olgerda Dziechciarza, Kamil Pietrzyk, którego głos można usłyszeć w codziennych pasmach porannych (8:00-12:00) i popołudniowych (15:00-18:30) w Radiu Zawiercie, a także audycjach: “Rockopietrze” w każdy poniedziałek o 19:00 oraz “Muzyka dla (d)ucha”  z Michałem Rusem, również w poniedziałki o 20:00 mówił o swojej drugiej książce z wierszami, o zainteresowaniach literackich i muzycznych, a także czytał wiersze z książki “Formuła Eden” wydanej przez Fundację Kultury Afront z Bukowna dzięki stypendium Prezydenta Miasta Zawiercie w dziedzinie kultury dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury.

Bardzo się cieszę, że udało się zorganizować takie spotkanie w Olkuszu, jestem niezwykle wdzięczny organizatorom oraz osobom, które zdecydowały się przybyć do Galerii Artystycznej BWA. Tym milej mi było, że wśród zebranych znalazły się również osoby z Zawiercia. Byłoby fantastycznie, gdyby nadarzyła się okazja spotkania z Czytelnikami w rodzinnym mieście – powiedział Kamil Pietrzyk.

Książka “Formuła Eden” jest dostępna w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu.

redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Fundacja Kultury Afront – profil na Facebooku

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.