zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Odpowiedź radnej dla Radia Zawiercie: “rozważę przyjęcie zaproszenia, gdy stanie się Pan obiektywny”

Codziennie od poniedziałku do piątku o 9:15 na antenie internetowego Radia Zawiercie odbywa się rozmowa “na żywo” z Gościem Dnia Radia Zawiercie. Redaktor naczelny radia i portalu zawiercianskie.pl Paweł Kmiecik rozmawia m.in. z włodarzami gmin w powiecie zawierciańskim, szefami jednostek gminy i powiatu. Nie każdy przyjmuje zaproszenie.

Jak dotąd zaproszenia nie przyjął żaden z zaproszonych radnych Rady Miejskiej w Zawierciu: Beata Chawuła (obecna przewodnicząca rady miejskiej), Witold Grim (prezydent Zawiercia w latach 2014-2018, obecnie radny), Paweł Kaziród (przewodniczący rady miejskiej w kadencji 2014-2018), Ewa Mićka (radna miejska od 2006 roku), a także Jacek Lipa (burmistrz Szczekocin). W każdym przypadku radni uzasadniali to koniecznością bycia w pracy. W jednej z odpowiedzi zarzucono nam brak obiektywizmu.

Nie mogę przyjąć zaproszenia do rozmowy jako Gość Dnia Radia Zawiercie, ponieważ o 9:15 jestem w pracy. Poza tym rozważę przyjęcie zaproszenia, gdy stanie się Pan obiektywny w swoich artykułach. Jestem pewna, że w niedalekiej przyszłości będę mogła skorzystać z Pana zaproszenia. Z wyrazami szacunku – napisała radna Ewa Mićka.

Jakie są przykłady naszego – rzekomego – braku obiektywizmu? Zadaliśmy to pytanie w miniony piątek, nie otrzymaliśmy odpowiedzi jak do tej pory.

2 KOMENTARZE

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  2. Może radna Mićka powie ile przytuliła podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.