zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Od piątku “Dzika jesień z książką” w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu [PLAKATY]

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 1 października. Zobaczcie, co Księgarnia Edukacyjna w Zawierciu zaplanowała na październik.

Trzy spotkania autorskie:
– 1.10.21 spotkanie z Maciejem J. Dudziakiem, autorem najnowszej części przygód Tomka Wilmowskiego „Tomek na Alasce”, kontynuacji serii Alfreda Szklarskiego; autor, z wykształcenia antropolog, bazując na notatkach Szklarskiego, napisał 10 tom cyklu; ze spotkaniem związany jest konkurs – filmik, maks. 2min, z odpowiedzią na pytanie „Gdzie powinien Tomek jechać na kolejną wyprawę i dlaczego”, nagrody książkowe

– 15.10.21 spotkanie z Andrzejem Stasiukiem, sławnym prozaikiem, poetą, publicystą, właścicielem wydawnictwa Czarne (reportaże), organizatorem festiwalu Haupta ,na temat jego twórczości ze szczególnym uwzględnieniem najnowszej powieści „Przewóz”

– 19.11.21 spotkanie z Anną Kańtoch autorką kryminałów i fantastyki, laureatką Nagrody Wielkiego Kalibru za powieść „Wiosna zaginionych”, na temat jej z twórczości, ze szczególnym uwzględnieniem jej najnowszej książki „Lato utraconych”.

Jesień z Książką doczekała się już czwartej edycji w naszej księgarni. Jest to projekt współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w którym zapraszamy naszych klienta na 3-4 spotkania autorskie w sezonie, połączone wspólnym przymiotnikiem. Tak więc mieliśmy jesień sensacyjną, kobiecą, a tym roku DZIKĄ. Dziką czyli żywiołową i nieujarzmioną jak przyroda w przygodach Tomka Wilmowskiego, nieokiełznaną, okrutną i barbarzyńską jak losy ludzkie w powieści Stasiuka, brutalną i nieprzewidywalną jak historie w kryminałach Kańtoch.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.