zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Od niedzieli 26 stycznia Biedronka na Żabkach w Zawierciu będzie czasowo nieczynna. Remont potrwa do marca

Biuro Prasowe sieci Biedronka poinformowało, że od niedzieli 26 stycznia 2020 roku czasowo nieczynny będzie sklep przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki).

Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności placówki, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów. W czasie remontu sala sprzedaży powiększy się o 150 m2 i liczyć będzie ponad 800 m2. W sklepie zostaną wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Dojazd do placówki nie ulegnie zmianie. Prace modernizacyjne potrwają do połowy marca br. W czasie modernizacji zapraszamy klientów do zakupy do Biedronki zlokalizowanej przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 – informuje biuro prasowe Biedronki.

Co z pozostałymi sklepami i punktami usługowymi w budynki Biedronki? Z nieoficjalnych ale wiarygodnych źródeł wynika, że bez zmian działać będą te spośród lokali, które mają odrębne i niezależne od sklepu Biedronka wejście od strony ulicy (a więc m.in. apteka, kwiaciarnia, sklep papierniczy czy punkt ksero) a także firmy znajdujące się na drugim piętrze budynku (m.in. sklep muzyczny i biuro rachunkowe) oraz prawdopodobnie jeden punkt usługowy na pierwszym piętrze – agencja opłat. Tymczasowo nieczynne będą salonik prasowy, punkt z goframi i lodami oraz drogeria na pierwszym piętrze.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

10 KOMENTARZY

  1. I tak wszyscy jak jeden będziecie żreć dziadostwo, które jest produkowane dla Biedry i będziecie się cieszyć jak niedorozwinięte dzieci z promocji.
    Ale januszestwo tak ma, a w Portugalii ręce zacierają i się śmieją jak janusze żrą to ich dziadostwo.

    • Niedorozwinięty to masz mózg albo jego zanik.Najpewniej twoja kultura osobista spadła do zera jak i poziom intelektualny.Słownictwo ktorego używasz na temat konsumpcji jest rownie prymitywne jak ty.I nie ubliżaj dzieciom skrzywdzonym przez los bo dakeko ci do nich.Wyladuj się na pudlu albo przywal pustym baniakiem w ścianę.Na dobre ci to wyjdzie.Podpis tez masz swietny.Boisz sie przedstawic miernoto????

  2. Mogliby po remoncie te obleśne, niewymyte kosze plastikowe wymienić na nowe. Może nie będzie już tam tak smierdzialo jak teraz.

  3. Do likwidacji idzie alibi, połowa kolportera. Na górze zostaje fryzjer i muzyczny. Reszta ucieka bo biedronka robi sobie na górze pomieszczenia gospodarcze

  4. Skandal , Blużnierstwo , co ja biedna stara dewota zrobie , dzwońcie po ojca R. albo papierza , dlaczego ja w tym wieku mam zap….. tyle km do biedry jak tu mam pod blokiem i na ryneczy się też obojcze z sąsiadów

  5. Aby po remoncie nie było już miejsca dla tego oblesnego, wiecznie pijanego żula, kibica z szalikiem Warty. Dziwne, że ochrona sklepu toleruje obecność tego typa i jego pijackie mamrotania i zaczepianie klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.