zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Nowy kebab w Zawierciu. W tym miejscu były już dwie kawiarnie, naleśnikarnia i kebab

W miejscu, gdzie od lutego 2019 roku istniał Kebab’71, powstał nowy lokal gastronomiczny – Tasty King Kebab. Został on otwarty we wtorek 5 maja.

Tasty King Kebab należy do innego właściciela niż dotychczasowy Kebab’71. Lokal tej samej firmy (Tasty King) znajduje się w Chorzowie i działa od 2018 roku.

Przed powstaniem Tasty King Kebab przy ul. Kościuszki 10 w Zawierciu funkcjonowało kilka innych lokali gastronomicznych: od lutego 2019 roku Kebab’71, od lutego do października 2018 roku Naleśnikarnia “A co to?” a wcześniej m.in. kawiarnie Marko Caffe i Caffe Sephia.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

5 KOMENTARZY

  1. Po pierwsze – ileż kebabow może byc w zawierciu. Tak jakby ludzie niczego innego niz kebaby nie jedli. Po drugie – to miejsce to bardzo dlaba lokalizacja na knajpe. Mimo to zycze szczescia

  2. może lokale z kebabem trzeba stawiać na zawierciańskim SAG-u – tyle tylko, że prezesi firm powinni wykupić w nich abonament dla swoich pracowników – wtedy dopiero będą mieli co pisać w notkach rekrutacyjnych , a nie że tylko praca w młodym dynamicznym zespole, o karcie multi sport, czy wejściówkach na basen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.