zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Nowa radna powiatowa Izabela Maciążek-Mazur złożyła ślubowanie

W trakcie sesji Rady Powiatu Zawierciańskiego, która odbyła się w czwartek 27 sierpnia, ślubowanie złożyła nowa radna, Izabela Maciążek-Mazur.

Przypomnijmy, nowa radna objęła mandat w miejsce Małgorzaty Benc, która zrezygnowała z funkcji przewodniczącej rady powiatu w czwartek 25 czerwca. Kilkanaście dni później została zastępcą prezydenta Zawiercia. Nową przewodniczącą rady powiatu została Barbara Laskowska.

Izabela Maciążek-Mazur ma 54 lata, z zawodu jest lekarzem. W wyborach samorządowych w 2018 roku kandydowała z okręgu numer 1 obejmującego Zawiercie, zdobyła 339 głosów, co stanowiło 4 wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

10 KOMENTARZY

  1. Co Pani chce zrobic dla Zawiercie /przylaczenie do GZM/ i powiatu oddanie gminy Zarnowiec malopolskie oraz Irzadze.SzczekocinyWlodowice czestochowskie przyszle……

  2. Mam nadzieję że nigdy nie będziemy należeć pod Częstochowe . Bylibyśmy jednym z najbiedniejszych województw w kraju!!!

  3. Mam zadanie na początek dla pani radnej.Proszę zainteresować się Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu,czyli domami dziecka w Górze Włodowskiej,Chruszczobrodzie i w Zawierciu,pod rządami nowego dyrektora pana Janickiego,jakie nowe umowy o pracę, zakres obowiązków,przygotował swoim pracownikom.Na początku 20 wieku kapitaliści tak nie wykorzystywali swoich pracowników.To est skandal nad skandalami,człowiek ten nie umie zarządzać ludźmi, panie starosto proszę się zainteresować spraweą, pozostałych radnych radnych powiatowych również proszę o zainteresowanie się.

  4. Mam zadanie na początek dla pani radnej.Proszę się zainteresować ty co się dzieje w Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu czyli domami dziecka w Górze Włodowskiej,Chruszczobrodzie i w Zawierciu pod rządami pana Janickiego i jakie nowe umowy o pracę przygotował swoim pracownikom.

  5. Mam zadanie na początek dla pani radnej.Proszę się zainteresować ty co się dzieje w Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu czyli domami dziecka w Górze Włodowskiej,Chruszczobrodzie i w Zawierciu pod rządami pana Janickiego i jakie nowe umowy o pracę przygotował swoim pracownikom.Łamane są podstawowe prawa człowieka i pracownika wynikające z konstytucji takie jak 8-dzień pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.