zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Nowa książka Andrzeja Jabłońskiego

Andrzej Jabłoński poinformował na swoim profilu na Facebooku, że jest już w sprzedaży jego nowa książka pt. „Strażnicy”. Książkę można nabyć w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu lub bezpośrednio u autora.

Już jest! Książka jest literaturą faktu opartą na zawodowych doświadczeniach. Jednak niektóre historie zostały zmyślone, aby przyciągnąć uwagę czytelnika – pisze na swoim profilu Andrzej Jabłoński.

Andrzej Jabłoński, na co dzień strażnik miejski, sportowiec, instruktor sztuk walki, mówił o swojej nowej książce 6 listopada na antenie Radia Zawiercie, gdy był Gościem Dnia Radia Zawiercie:

Ta książka jest inna od poprzednich ośmiu, które napisałem. To nie jest thriller, ani fantasy, ani zbiór wierszy. Jest to literatura faktu oparta na zawodowych doświadczeniach strażników miejskich, czyli mnie i kolegów (…) Opisałem tam wiele przypadków, w jakich strażnicy miejscy brali udział. Na kartach tej książki znajdziemy galerię różnych typów: od chuliganów poprzez aroganckie „paniusie” do zwykłych psychopatów – pełną skalę ludzi, ludzkich emocji od alkoholowych euforii po głęboką depresję i rozpacz. Są tam zapisy zwykłych dni służby, które raz wloką się niemiłosiernie, a innym razem są pełne dramatycznych zdarzeń – mówił Andrzej Jabłoński podczas wywiadu na antenie Radia Zawiercie.

Link do wywiadu z Andrzejem Jabłońskim w ramach rozmowy z Gościem Dnia Radia Zawiercie z 6 listopada 2019 roku.

http://radiozawiercie.pl/gosc-dnia-radia-zawiercie/andrzej-jablonski-straznik-miejski-i-pisarz-napisalem-prawde-wiedzac-ze-niektorzy-moga-poczuc-sie-urazeniaudio/

Zdjęcie Andrzeja Jabłońskiego – archiwum

Zdjęcie okładki książki – profil facebookowy Andrzeja Jabłońskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.