zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Dziś na Skwerze Armii Krajowej w Zawierciu odbyły się miejskie uroczystości w związku z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. parlamentarzyści PiS – Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka, Senator Arkadiusz Grabowski – a także prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz starosta zawierciański Gabriel Dors.

Zdjęcia: Eliza Habrzyk

5 KOMENTARZY

  1. Konarski jak zwykle w otoczeniu pisowców i nastolatków. Widać z kim czuje się najlepiej. Szkoda ze w mieście nic się nie dzieje, nie ma zapowiadanych wielce audytów, a drogi i miasto są tak brudne jak nie były jeszcze nigdy. Gość nie kontroluje tematu. Porażka

  2. A może coś o Żołnierzach Wyklętych byś powiedział, bo taką formułę miała ta uroczystość. Anonimie nie podpisałeś się tym komentarzem. Część i chwała Bohaterom!!

  3. A ja myśle ze przedmówca (anonim) ma racje. Zawiercie stało się bezpańskie, brakuje dobrego gospodarza…

  4. Do WERWY
    Oj,ostrożnie z tym entuzjazmem. Popytajcie o tych “bohaterów” na Podlasiu,na ziemi włoszczowskiej,
    w świętokrzyskim. Ale każdy wybiera sobie takiego bohatera,na jakiego zasługuje.

  5. Większość uczestników to dzieciarnia.. prezydent lubi się obracać w takim towarzystwie. ANONIM dobrze tu napisał- zawiercie bezpańskie, bez normalnego prezydenta.. ręce opadają i płakać się chce jak się widzi tego prezydenta.. aż strach pomyśleć co będzie dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.