zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Najnowsze wydanie “Wiadomości Zawierciańskich”. Oto co w gazecie

Fundacja Media Zawierciańskie wydała kolejny numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Gazeta będzie kolportowana w czwartek, piątek i sobotę 26-28 listopada do bloków i wieżowców w centrum Zawiercia oraz do wybranych instytucji, sklepów i punktów usługowych na terenie miasta (m.in. sklepy, piekarnie, apteki).

W gazecie oprócz najciekawszych artykułów z portalu zawiercianskie.pl będzie można znaleźć m.in. archiwalny wywiad w Radiu Zawiercie z (śp.) Kamilem Pietrzykiem, felietony o RDF-ie autorstwa radnego Dominika Janusa i radnego Michała Myszkowskiego, a także felieton starosty zawierciańskiego Gabriela Dorsa o dotychczasowych 2 lata obecnej kadencji samorządu.

Chcesz otrzymać gazetę “Wiadomości Zawierciańskie”? Przyjdź do naszej redakcji (MOK, wejście od Centrum Informacji Miejskiej) w dni robocze w godzinach 10:00-15:00 lub napisz (maila na adres redakcja@zawiercianskie.pl lub sms na numer 500-200-697). Dowieziemy.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

7 KOMENTARZY

  1. Najbardziej mieszkańców interesuje co ma do powiedzenia Janus żołnierz Konarskiego który zaglosowalby na każde głupstwa Konarskiego . Nie próbuje myśleć sam , Konarski ma go na skupienie palcem jak w cyrku .

  2. Drugi prymus to Kurek startował z PO A wylądował w PiS . Ten geniusz za dwa lata nigdy nie zagłosował przeciw bo ma felerny przycisk dostarczony przez Konarskiego .

  3. to jakie to inwestycje w SAG Pani Mikula? Pania Chawula to kiedy kopalnia? Co z Huta Szkla? Czy bedzie zjazd Grunwaladzka/Centrum do 3.5 t z obwodnicy? w wlasnie kiedy roboty na obwodnicy? Panie Dors mieszkancy gminy Szczekocin,Wlodowic,Zarnowca chca do innego wojewodztwa po nie dba Pan o te gminy?

    • spojrzmy prawdzie w oczy mamy slaby lobbing w zarzadzie wojewodztwa slaskiego nic sie tu nic nie wydarzy tylko “jakies ochlapy za przeproszeniem” albo “walenie w bambuko” jak wyglada miasta i powiat na tle innych powiatow slaskiego miernie nawet powiat wloszczowski ze swiatekrzyskiego “bije nas ” inwestucje infrastruktura. Jak promocja Zawiercia i Jury kto tam pracuje w starostwie u jest za to odpowiedzialny? jestesmy skansenem inwestycyjnym slaskiego i infrastrukturalnym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.