zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Na trybunach Aluronu CMC Warty Zawiercie pojawiła się makieta z “klonami” kibiców [AUDIO + ZDJĘCIA]

W niedzielę 29 listopada podczas meczu Aluronu CMC Warty Zawiercie z PGE Skrą Bełchatów na trybunach można było zobaczyć makietę kibiców Jurajskich Rycerzy. Inicjatywa jej utworzenia była spowodowana odgórnym obostrzeniem, dotyczącym braku możliwości udziału publiczności w wydarzeniach sportowych.

O procesie powstawania makiety mówi jej pomysłodawca, Tomasz Świderski:

_

Tomasz Świderski zaznacza, że choć sam pomysł utworzenia makiety nie należy uznawać za jego autorstwa, to autorska jest już forma realizacji projektu:

_

Elżbieta Łyczak, jedna z osób, która wzięła udział w tworzeniu zdjęć do makiety, tak opisuje swoje wrażenia:

_

O swoich odczuciach mówi także Rafał Pietrasik, który dodatkowo ujawnia kilka szczegółów na temat procesu powstawania zdjęć:

_

Do pomysłu utworzenia makiety odniósł się także rzecznik Polskiej Ligi Siatkówki Kamil Składowski, który wyraził aprobatę nie tylko dla tej inicjatywy, ale również wszelkich tworzonych przez kibiców:

_

Makieta kibiców to nie jedyny sposób, w jaki Klub Kibica wspiera Jurajskich Rycerzy. Wcześniej, również w związku z obostrzeniami spowodowanymi koronawirusem, 140 osób zdecydowało się na zakup karnetu-cegiełki, co odpowiadało wykupieniu 25% miejsc na hali. Spośród tych osób w tworzeniu zdjęć do makiety wzięło udział 130 kibiców i to ich twarze można obecnie oglądać w hali widowiskowo-sportowa OSiR II przy ul. Blanowskiej w Zawierciu.

MS

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.