zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Na Rynku we Włodowicach zainstalowano podświetlany herb i nazwę miejscowości [ZDJĘCIA]

Na Rynku we Włodowicach pojawił się ledowy napis “Włodowice” oraz podświetlany herb gminy.

W sobotni poranek ostatniego dnia października, nasz rynek wzbogacił się o bardzo gustowne i estetyczne elementy poprawiające wizerunek naszej prastarej miejscowości. Włodowice obchodzące swój Jubileusz 800-lecia, mają teraz bardzo nowoczesny element wzmacniający naszą tożsamość i dumę z ośmiu wieków naszej historii. Wystrój rynku dotychczas występujący w białej kolorystyce mieni się czerwienią i granatem napisu WŁODOWICE, a także stylizowanego herbu naszej gminy. Elementy te po zapadnięciu zmroku błyszczą ledowym oświetleniem. Nowa wizualizacja jest dedykowana dla wszystkich mieszkańców naszej gminy ale w sposób szczególny dla dzieci i młodzieży którzy już bardzo chętnie wykonują sobie fotki selfie, podkreślając swoją dumę i przywiązanie do naszej Małej Ojczyzny – czytamy na Facebooku Urzędu Gminy Włodowice.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

11 KOMENTARZY

    • Lepie by było LAS VEGAS.
      Przynajmniej byśmy wiedzieli ze trzeba się śmiać a tak nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

  1. Takie napisy są w Las Palmas, w Las Vegas teraz czas na Las Wlodowice.
    Zastanawia mnie czemu taki napis nie powstał na rudnickim wzgórzu było był łanie że hej.

    • W Zawierciu w tych dniach cichaczem zdemontowano lasa vegasa! Zostały tylko dziecinne klocki-puzzle, jako symbol metody rządzenia miastem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.