zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

“Na co choruje miasto? Społeczna diagnoza Zawiercia”. Magistrat zaprasza na konsultacje społeczne

Urząd Miasta Zawiercie zaprasza na cykliczne konsultacje społeczne, które będą się odbywały w sali narad w głównym budynku zawierciańskiego magistratu przy ul. Leśnej 2.

Najbliższe spotkanie będzie nosiło nazwę “Nowe plany i pomysły na działalność kulturalną w naszym mieście”, odbędzie się ono w czwartek 24 stycznia, początek o godzinie 16:00.

Kolejne tematy konsultacji społecznych to: “Na co choruje miasto? Społeczna diagnoza Zawiercia”, “Komunikacja miejska dla ludzi. Kolejne spotkanie dot. działalności ZKM. Tym razem dla Seniorów”, a także “Co dalej w Strefie Aktywności Gospodarczej? Dialog z inwestorami i przedsiębiorcami”. Ich terminy mają zostać ustalone w najbliższym czasie.

13 KOMENTARZY

 1. Jednym słowem kampania wizerunkowa nowego prezydenta trwa nadal. Już niedługo przyjdzie czas na pierwszą poważną diagnozę realnych działań Pana Prezydenta.

 2. Miasto z niecierpliwością czeka na pierwsze decyzję Prezydenta Konarskiego które przyczynia się do jego rozwoju. A rozwój to inwestycje, nowe miejsca pracy, infrastruktura. Dekorowanie Zawiercia zapewne mamy już za sobą teraz czas na poważne strategiczne działania nowej władzy. Ufamy że tak będzie.

 3. W ostatnim czasie pojawiły się nieoficjalne informacje o tym że któraś z naszych zawierciańskich szkół może zostać zamknięta. Być może prezydent rozwieje te obawy mieszkańców. Co więcej potwierdzi tworzenie szkoły muzycznej której powstanie obiecał.

 4. Słuchajcie Zawiercieniusiunie moi kochani………………
  Wszędzie trąbią na lewo i prawo, aby skończyć z mową nienawiści a co u was do wsi te nie głosy nie dochodzą?
  Za chwilę się wieś wyludni i stanie się sołectwem Dąbrowy Górniczej.
  Przestańcie podpowiadać i doradzać ….. dajcie się człowiekowi wykazać i pozwolić rządzić miastem.
  A rozliczać będziecie na koniec kadencji, a nie po dwóch miesiącach……. jak jeszcze będziecie mieli coś w tych sprawach do powiedzenia.
  P.S.
  Wczoraj mercedes otworzył fabrykę w Jaworze, tam jest tyle samo ludzi co w Zawierciu …… także możecie się starać o szansę na lepszą pracę i większe zarobki.

 5. Mały Wielki Człowieku:
  Chcesz zawiesić demokrację na 5 lat i kazesz czekać na ocenę rzadzących do czasu wyborów? Chyba Ci się coś pomyliło i propaganda lewicowa o “mowie nienawiści” uderzyła Ci do głowy. Kontrolowanie i ocenianie wladz to prawo każdego obywatela wiec niech Konarski się przygotuje na 5 lat ciezkiej pracy, chyba ze wczesniej odwolaja go radni lub mieszkancy.

 6. Na co choruje miasto???
  Czy prezydent ma plan rozwoju miasta? Czy tylko on i grupa “znachorów” chce stawiać diagnozy?
  Choroby leczy się u specjalistów, więc jesli miasto jest chore to moze prezydent powinien zrezygnować i zamknąc mieszkancow w szpitalu pod dobrą opieką lekarzy?
  Jak daleko chce zajechać na mowie nienawiści, jątrzeniu, zwalnianiu bezpodstawnym ludzi? Czy jedyny plan jaki ma to zmiany na stołkach w urzędach?

 7. Wróbelki ćwierkają że będzie zmiana na stanowisku komendanta straży miejskiej. Podobno dotychczasowego ma zastąpić Pan Zawisz?

 8. Co Cię opętało – ” nie-chora ” z tą mową nienawiści ! Chlapiesz lewackimi sloganami jak nawiedzona. Co ma wspólnego z tymi bredniami prezydent Zawiercia ?

 9. Nie gadanie a robota. Kiedy dokonczycie drogę do SAG? Kiedy rewitalizacja Marszałkowskiej, kiedy remonty w zasobach mieszkaniowych gminy??

 10. Panie Prezydencie kampania już się skończyła wystarczy propagandy. Czas zająć się praca. Jakie są potrzeby miasta doskonale Pan wie. Także do roboty..

 11. Nasze nieszczęśliwe miasto zostało śmiertelnie zainfekowane przez ZAWIERCIAŃSKĄ OŚMIORNICĘ na obrzydliwą chorobę pod nazwą SZARA STREFA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.