zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Muzycznie i tanecznie na Plenerowym Wieczorze Młodych Talentów [ZDJĘCIA]

W piątek 3 sierpnia odbył się kolejny Plenerowy Wieczór Młodych Talentów zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Zawiercie.

W Wieczorze wystąpili: Izabela Wojtaszczyk, Kaja Nowicka, Karolina i Gabriela Koczur, Julianna Frącisz, Patrycja Orman, Martyna Stefaniak, Weronika Motylewska i Julia Suliga, a także uczniowie ze szkoły tańca Ole! Ola! – Aleksandra Gajek, Nikola Brzezińska, Alicja Juzoń, Alek Drosik, Aleksandra Kastek, Alicja Wolańska.

Drugi Plenerowy Wieczór Młodych Talentów uznaję za bardzo udany. Przyszło prawie dwa razy więcej ludzi, niż ostatnio. Wciąż się rozwijamy, teraz program był jeszcze bardziej różnorodny – był zarówno taniec jak i muzyka. Pokazujemy to, co mamy w Zawierciu najlepsze – młode talenty. Chodzi o to, aby dać im dobrą okazję do zaprezentowania swoich możliwości. Kilku przybyłych gości przyznało w rozmowie po koncercie, że nie sądzili, że takie rzeczy mogą dziać się w Zawierciu i że poczuli się jak w innym mieście. To mnie ogromnie cieszy, bo to pokazuje, że jest sens realizować takie projekty. Już teraz zapraszam na wielki finał imprezy, 31 sierpnia, o tej samej porze w tym samym miejscu – mówi Jakub Kosoń, radny Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie i redaktor naczelny portalu OtoZawiercie.pl

Zdjęcia: Łukasz Kurpias

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.